Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám si ho vziať alebo nie ?

Príspevok v téme: Mám si ho vziať alebo nie ?
natusa42

dobrý den ,chcela by som sa s Vami poradiť v jednej osobnej veci.Som s mojím priateľom dosť dlho,on ma požiadal o ruku,chce si ma vziať,ja ho ľúbim ,on mna tiež ,sme síce mladí ,ale plánujeme si spoločnú budúcnosť ,sme zasnúbení ...náš vek nie je podstatný....lenže som trošku na pochybách ,teda resp dosť a ničí mi to zdravý rozum ....on je charakterný ,zodpovedný človek ,ktorý je rodinne založený ,je ku mne dobrý ,milý,nežný ,naozaj aj inteligentný človek ...vidno naozaj ,že ma miluje ,lenže je tu jedna vec ,má psychické problémy ,nervové,nespáva ,trhá mu s viečkami ,už teraz v mladosti má veľké zdravotné problémy ako napríklad vysoký krvý tlak,je workoholik ,ale nedá si povedať ..zažili ste niečo podobné ?chcela by som sa s niekým porozprávať ,kto zažil niečo podobné ,alebo rovnaké ...kto si vzal takéhoto partnera ...či to veľmi ovplyvnuje dobré manželstvo ,alebo ako to je ?čaká ma vôbec s takýmto človekom budúcnosť ?????chcela by som radu,možno podeliť sa o vaše príbehy,ak ste niečo takéto zažili ..lebo ja si naozaj bojím raz vziať človeka ,ktorý už teraz je tak veľmi poznačený životom a mal hrozne ťažký život (kvôli svojej rodine) ...mám od neho utekať ,alebo ?

natusa42

karlicka no vydávať sa zanho naozaj nechcem :) na vydaj mám ešte čas,ako som siu uvedomila aj pár rokov ..a možno dovtedy stretnem iného :)lepšieho,i ked pochybujem pri dnešnom " výbere " mužov :/:(/ na to,aby si v živote spoznala normálneho a dobrého slušného muža musíš sa narodiť pod šťastnou hviezdou ..

ale vies karlicka,keby ťa mal rád,tak by nebol taký aký je ..a aký bol potom ..chápeš?a iank ty si vedela,do čoho ideš ?či nie ?či to bol pre teba taký šok,ked sa začal chovaťž hentak,či ty si vedela,že bude taký ?

jajka
máš absolútnu pravdu jajka ,musím len a len súhlasiť ...lebo potom mi tie problémy už prídu prirodzené,lenže zase ako to mám urobiť ?ako sa ho mám definitívne vzdať ?on mi nechce dať za žiadnu cenu pokoj,nepomáhajli milé slová,nepomáhalai tvrdé,nepomáhalo nič,aby ma nechal tak ...a iného som nesplašila ..kebyže mám iného,tak asi by si nedovolil ma otravovať,ale takto ?ked som sama ?a on to vie ...tak čo mi ostáva ?:(

jajka001_

natusa, chlap ti naslubuje cokolvek..fakt cokolvek. musis byt racionalna a vidiet svet taky aky je.
za druhe,naco s nim ostavas? ze si ho nevezmes? to vravis teraz. casom si na problemy tak zvyknes ze ti horsi zivotny styl pride normalny. to je to coho sa obavala tvoja rodina.

karlicka

natusa,

my sme sa velmi mali radi,preto sme sa aj vzali. všetko sa začalo neskor.
Ak sa nechceš vydávať,aspon si daj pozor.
Držím ti velmi palce

natusa42

karlicka,
hm,áno,uznávam ,máš pravdu ,lenže zase iní muži majú možno oveľa väčšie negatíva :( uvedpmujem si,že nie je med lízať,ked je chlap taký,že prenho je vždy prvoradá tá prvá rodina,ale zase si uvedomujem,že existujú aj horší,alkoholici,tyrani a pod :( ...a viem,že normálneho muža je ťažké nájsť ,je to ako hľadať ihlu v kope sena ...a ja viem,že on nikdy nebude dobrým mužom,ale zatiaľ to nechávam tak,brať si ho nejdem,ale vieš čo je na tom "najlepšie "?ze on sa mi dušuje ,že ja budem vždy prenho tá prvá a dokonca povedal,že sa rodiny aj vzdá kvôli mne -a tu saa naskytá otázka." čo ak aj áno ?čo ak by to spravil ," ..hm,len odpoved ,je vo hviezdach :(
karlicka,viem,že mi chceš dobre,ja si všetko sama dosť dobre uvedomujem,ale teraz sa nad tým nechcem zamýšľať :( teraz nie ..aj tak si ho nikdy nevezmmem,tak zbytočne to riešim ..a snad sa nestane niečo,čo by ma donútilo vziať si ho ..

karlicka

natusa,
ja som ti chcela pomoct,aby si nemala celý život zbabraný ako ja . Vidím však,že komu niet rady,tomu NIET POMOCI - tak rob,ako myslíš dievča zlaté.........:-((((((
chápem tvojich rodičov,že ti chcú IBA dobre,
to chceli aj mne tí moji...a ja som ich neposlúchla.Aj ty budeš mať raz deti a tiež im budeš chcieť len to najlepšie.
Držím ti palce

natusa42

jajka ,nie ja už nespadnem hlbšie do vzťahy,ja som sa už rozlúčila,viem,že si ho nikdy nezoberiem,tak nespadnem ..a ak áno,tak sa obesím asi už potom,ale neľúbim ho už tak ako predtým (on všetko vie) ...
natahujem to,ja viem :( všetci sú z rodiny proti tomu vzťahu a tak,ale to sa proste nedá bez neho-chýba mi,ked nie som s ním ,ešte mi je horšie samej ako s ním ,som zúfalá,ja potrebujem niekoho,oprieť sa o niekoho a tak :( nejde to len tak jednodicuh oa okrem toho bol neodbytný,nedal sa odbyť ničím ..a vieš ako bývame od seba tak že si vidíme do okien ..tak ..:(:( čo mám robiť?jedine sa odsťahovať na Hindukúš !:(

Maoam: nedávam mu žiadne nádeje,on vie ako to je,ale on ma chce aj tak ..aj ked vie,že ho už nemám tak rada,aj ked vie VSETKo,je tak zaslepený láskou,že je mu všetko jedno,len aby ma mal čo najdlhšie pre seba,je mnou ako posadnutý ..to už ani nie je láska,ale obrovská posadnutosť z jeho strany,on sa už nedokáže ani tešiť zo života kým nie som pri nom ,on umiera,ked ma den nevidí,ja to ešte zvládam ,ked som bez neho,on absolútne ,má obrvoské depky preto,lebo ma nevidí ..a preto jediným úbikom od toho,je byť spolu -aspon nateraz,kým sa to nejako nerozrieši,ak to osud nerozrieši,čo dúfam,že urobí ...
a v druhej polovic MAoam mas uplnu pravdu ,same emocionalne krizy a ja uz fakt ,preto mam teraz take strasne depresie a stavy,neviem sa z toho dostat akosi,snazim sa cvicit,byt vesela,optimistka,snazim sa byt flegma a tak ..ale uz mi to NEJDE a je mi coraz horšie a ešte ani toto počasie mi nerobí dobre ,lebo je zima ,.jesen a ja neznášam takéto počasie :(

Maoam

natusa42: ty robis zle jemu: tahas ho za nos, vies, ze ho aj tak planujes pustit k vode, ty sa s nim vnutorne uz lucis ale napriek tomu mu davas nadeje a si s nim, bozky, objatia a ktovie co este - to je NEFER

a robis zle aj sebe: pokial som spravne citala, si v maturitnom rocniku, o c hvilu mas stuzkovu, potom matury, potom chces ist na VS, myslim ze vsetku energiu potrebujes pre seba a mala si tazke leto, same emocionalne krizy, ktore ta riadne vycerpali...

urobila si podla mna chybu, ze si vam dala sancu aj ked bol neodbytny, mala si to dotiahnut od konca a podla mna TY potrebujes pomoc psychologa, lebo sa z toho zjavne nevies vyhrabat sama, nevravim ze si narusena, ale to co pises a ako to pises svedci o tom ze to velmi dramaticky prezivas a potrebujes pomoc zvonka proste, sama to nedokazes

jajka001_

natusa len to natahujes, potom spadnes zas hlbsie do vztahu a zas budes musiet prezivat bolestivy rozchod. on sa teraz snazi, takze ti je luto ho opustit ale potom to zas pride, tie iste problemy, a zas budes musiet riesit to iste.

natusa42

ma mrzí,že sem už neprispievate dievčatá svojimi názormi a radami pre mna -viem,že je to stále o tom istom a ani sa Vám nečudujem ,ale rada by som o Vás čosi vedela,..najmä o tebe Deee a SLniečko,karlicka,ako sa mávate ?
ja som teraz v nepokojnom období,cítim sa stále veľmi zdepkovaná,depresie mávam už stále,nielen niekedy ,cítim sa blbo,až viete s mojím chlapcom-dala som mu druhú šancu-zaslúžil si ju myslím si,vyhovela so mu,lebo ma mesiace o nu prosil,viem ,že som urbila chybu,ale prakticky som to urobila len kvôli tomu,aby si uvedomil,že to nemá zmysel,lebo ja tej druhej šanci neverím -ja vôbec neverím ,že to vyjde,ale ked ju on chcel,-tak ja som ostala teda pasívna ....on sa snaží,snaží sa byť normálny,snaží sa mi vyhovieť vo všetkom,snaží sa maximálne musím uznať,je milý,ohľaduplný,chce ma,miluje ma -to vidieť,snaží sa ,aby to bolo ako predtým,ale jaksi -asi to tak už nikdy nebude,vlastne nie "Asi ",ale určite ..on verí tomu,že môžeme byť ešte šťastní -no smola,ja v to už neverím :( a ani nikdy nebudem veriť ...je to také prechodné obdobie u mna,kedy sa s ním "lúčim ",ale on je šťastný,tak nech je ..nech si užije posledné chvíľky so mnou,lebo ja už pri nom nedokážem byť šťastná,mám to ťažké,máme divný vzťah teraz,mne už robí problém aj pobozkať ho,vyznať mu lásku (ani to už nerobím),jedine ,ked to on spraví,on tým trpí,ale chce ma cez to všetko,ja sa neviem prinútiť byť k nemu až taká "zaľúbená " ,ubližujem mu,ale on si nedá povedať,chce ma aj cez to všetko,aj ked vidí,že ja ho už neľúbim ..:( a naozaj dievčatá-nemilujem ho ,už teraz to môžem povedať,len mi na nom záleží,spomienky a zvyk,nič iné ...a rada som niekedy s ním a zase inokedy,mi lezie na nervy ..všetko sa u mna skončilo ,čo som k nmeu cítila,tu "nadlásku " ..všetko je v prdeli -prepáčte že sa tak vyjadrujem,ale ..je to TAK ..len on to nechápe .a nikdy ani nepochopí aký je Váš názor ?

natusa42

som zufala,uplne saliem z niektorych veci :(:(co sa deju,mam chut si to hodit,kvoli tomu,co sa mi stalo vv zivote ,resp vo vztahu,ze vsetko stastie ,ktore som dlho zazivala sa znicilo ...zasahom hnusneho osudu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám si ho vziať alebo nie ? - Fórum - ZDRAVIE.sk