Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

preco mali ludia v minulosti take velke usi

Príspevok v téme: preco mali ludia v minulosti take velke usi
squash

videl som dokument o holokauste a ukazovali tam fotky ludi ktorych priviezli do koncentracneho tabora. tie fotky boli zhotovene pri prichode tych ludi do tabora, nie potom ked uz boli vychudnuti kvoli zlym podmienkam v tabore. neskor prestali robi fotky ludi pri prichode, pretoze privazali velke mnozstvo ludi a asi sa im uz nechcelo ich fotit. kazdopadne ked som videl tie fotky zarazil ma fakt ze vsetci mali take obrovske usi. samozrejme aj dnes su ludia ktori maju velke usi, ale vacsina ludi ma normalne alebo stredne velke usi. ale kedysi mali vsetci ludia OBROVSKE usi. a nebolo to ani tak davno. ako to ze ludia zijuci ani nie pred sto rokmi boli tak odlisni od nas?

blondula

to vazne ze usi a nos rastu cely zivot ?? :DDD to snad nie,uz teraz ho mam taky dlhy :DDD nechcem aby mi narazal vo vetre do brady za par rokov :DDD

xdanielax

ked budes stara aj ty budes mat usi :)) usi a nos rastu cely zivot + pokozka tvare aj celkovo koza ochabuje, potom to aj opticky posobi uplne inak.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

preco mali ludia v minulosti take velke usi - Fórum - ZDRAVIE.sk