poker v kufriku - kde kupit?

lost

no odomna si posta vypytala cca 150SK len za to ze to posielal cech.. zdieraci!
a to cele stalo cca 1700SK :(

ale bola zabava v skole :)

ked cez hodinu hodis zetony o lavicu, narobi to taky ramus ze az :D:D:D

to bolo vyborne :D

lost

system - nasiel si presne tie ktore som kupoval ja a nahodou to bolo presne od toho isteho cloveka co ma tu stranku, zisitl so mto az podla cisla co som teraz nasiel v mobile :D
mozem len odporucit..

no ja uz poker ani tak nehravam (nemam s kym!)... a prave dnes som ich videl lezat u rodicov, ako chytaju prach, ale bohuzial mi brat zopar zetonov uz stratil :(((

system

tieto zetony su myslim najlepsie teda najkvalitnejsie a standardne (daju sa dokupit rozne farby ak budes potrebovat rozsirit sadu) a su aj dost tazke : zetony.prodejce.cz

podla mna ak chces mat zetony len nato aby ste nedelili zapalky alebo nerozmienali eura na jednocentovky :D tak ti to je jedno no ked ta to bavi a chces at kvalitnu pokrovu sadu tak nekupuj nejake oznacene zetony cisielkami a pod. v lidli maju najlacnejsi poker cca do 15 € ale nie vzdy par krat som videl v letaku ;) a potom zalezi aka velka je sada a pod.
my ked sme hrali tak idealne je mat farby a hodnoty:

biela : 1
cervena : 2
modra : 5
zelena : 10
cierna : 20

lost

kolko ma mat zetonov a ake tazke maju byt? (aj ich hmotnost velmi zavazi na cene, lebo ked su tazke, tak je to lepsi zvuk + lepsi pocit ako cisto 1gramovy plast co lieta ak clovek vydychne na stol :) )

ja som kupil davnejsie z CR, lebo u nas nic nebolo a posta z USA bola draha (vysoka hmotnost) a bolo ich tam 500 v 5 farbach..

Nieco podobne som si kupil a tom case to bola asi este o nieco nizsia cena game-center.sk
hold slovaci su uzernici, ale co narobime..

ale vidim ze su totalne lamy, nepisu amo kolko vazi 1 zeton :(

zabudni na ten predosli link, ten som poslal len aby som ich zosmiesnil :D

tu su (pravdepodobne) lepsie ceny
zetony.prodejce.cz

ale mozno sa da najst este lacnejsia varianta :)

ale fakt, hmotnost zetonu je fakt cim lepsie tym vyssie :) super pocit (realnejsi) ked clovek ma v ruke nieco co citi namiesto lahkeho cisto plastu..