po opici

Maros75

Sakra.....slovaci!! Chlascete niekolko storoci a stale neviete co po opici? :)
Nasleduje ludoop.Ten grcia vsade len nie presne do hajzla. Pamata si len zaciatok.
Bohu prisaha,ze uz chlastat nebude. No.....o tyzden sa to cele zopakuje.:)

george303

Najlepsie dat si rano pivo a ktomu pol deci a nato sa normalne najest potom neskor kavicka nejaky citronik a je to pohode vedecky dokazane aj rokmi overene ;)

žažiká

mne pomaha nieco studene vacsinou vodovy ovocny nanuk, ci studeny cerveny melon, sprcha tiez studena, v zime zase polievky a caj nesladeny.

llll

ohh dakujem za rady tak asi sa najem a budem cistu vodu pit :P akurat pred 10minutami som si umyla vlasy studenou vodou a uz mi ej o cosi lebsie ale fakt sa musim najest len neviem coho.. :/

blondula

a este som musela mat nejaku sladku bublinkovu malinovku.v mojom pripade,kofola,alebo cola.ale normalna,nie s tymi sladidlami !

blondula

to som nebola ani nepatam :DDD ale mne pomahal spanok...vela vela spat,medzitym tiez Panadol Ultra :D a zase spat a spat a spat :P vecer mi bolo fajn a aj jest som mohla vsetko....

squash

ja po opici jem len jogurt na ranajky. potom lahsi obed. ak ta boli hlava tak si daj nejaky panadol. pit mozes hocico. samozrejme okrem alkoholu.