zivotaschopnost spermii

Príspevok v téme: zivotaschopnost spermii
kler

ahojte zaujimalo by ma ako dlho dokazu zit spermie, na vzduchu najma. uspokojila som totiz partner oralne az do konca ako sa hovori, a asi o 20 minut som ho opat uspokojovala oralne ale potom sme mali aj sex medzitym vsak sprcha nebola, neurobil sa do mna len ma zaujima ci by sa nejake spermie este mohli do mna dostat a oplodnit. kdesi som citala ze sa mozu zachytit za predkozkou ale neviem kolko tam dokazu prezit. vdaka

odpovedam

je tam moznost otehotnenia. Nejde ani tak o to, aby si tvoj partner dal medzi jednotlivymi stykmi sprchu, ale mal sa vymocit, aby sa z mocovej rury zvysne spermie vylucili. Kedze sa vo vasom pripade nevylucili mocom von, vysli von cez tzv. kvapky lasky, cize pri sexe...

blondula

predtym nez som sa vydavala,som dotiahla uz mojho byvaleho muza na spermiogram.tam povedala ta lekarka,aby do troch minut ako sa urobi to toho kelinka ho priniesol,ale cim skor,tym lepsie,lebo po par minutach sa stale straca ich "zivotaschopnost" ?? :DDD tak nejak to povedala v nemcine,kedze to bolo robene ve widni :DDD