Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

spaľovanie tukov

sisa425

bikerka -> no na raňajky som si zvyčajne dávala cereálne chlebíčky s tvarohom a zeleninou. Nemozem sa stazovat, moja strava bola pestrá. Na obed som si pripravila zeleninu buď na pare alebo čerstvú a k tomu mäso (väčšinou hydina, iné ani nejedávam). Príjemnou obmenou boli ryby. Niekedy som si aj dávala mozzarellu light. Na olovrant som mala jogurt a na večeru zeleninový šalát. Dôležité však bolo, že som nejedla mäso s prílohou zemiaky alebo ryža, ale jedla som ho so zeleninou. Vela stastia prajem :)

bikerka

Slobodna

no kávu pijem jedine tak :) bez mlieka by som ju nevypila :)
no ano tak to robím lebo velakrat poobede resp vecer som uz unavena tak si dám kávu a v pohode vyrzím civičiť hocikolko :))

ondo nitpoba
L-CARNE ? dakujem za radu...vyskúšam a dám vedieť :) ako si zmenil stravu?

ondo nitpoba

Ahoj ja som vozickar a mam problem z nadvahou tak som si kupil L-CARNE SPALOVAC TUKOV a pomaha mi ale zmenil som aj stravu a treba cvicit zabera aj bez cvicenia ale s cvicenim je to rychlejsie ked zabera mne tak by mal aj vam chodacim .

Slobodna

bikerka jasné, s mliekom a dvomi kockami bieleho cukru :)) káva nespaľuje tuky ale zrýchľuje metabolizmus. Pri chudnutí nie je veľmi vhodná, aj keď prevláda všeobecný názor, že áno. Pije sa pred cvičením, pretože človek potom viac vydrží a nie preto, že by viac schudol.

dominicenka

chod v stredu na seminar revolucneho chudnutia tam sa dozvies vsetko je to ta najlepsia vec ktoru moze clovek spravit ked chces vediet viac napis mi na sstmzdrv@gmail.com

bikerka

sisa425
alli? hej? a ako si si prisposobila jedalnicek?

sway.
nerobím si srandu...ja sa hýbem..viac než dost..ale potrebovala by som nieco co mi pri pohybe spaluje tuky este viac :)

IIvvaannaa

Ja som schudla 9 kg a to užívaním prírodných produktov ako čaj a pod. Môžem poradiť, napíš na zdravie1@gmail.com

sisa425

no moja efektivna metoda na spalovanie tukov bola alli :) prisposobila som jedalnicek, trosku sa zacala hybat a kila isli pekne dolu :P

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.