spaľovanie tukov

invisible91

@StanleyH: kyselina hydroxicyklicka by bodla aj mne :) (otazkou ako byt stastnejsi a ako menej jest sa zaoberam uz dlhsiu dobu). Len v akej potravine sa nachadza, lebo na nete som o tom vela nenasiel

invisible91

Prave mi napadol l-carnitin alebo bio cla, len neviem co je ucinnejsie- vlastne ked cvicis. No a inak, ked je rec o cajoch, tak nikto neskusa ten caj ayurveda? Viem, ze mala krabicka stoji okolo 5 eur a vraj su strasne hnusne. Tak ci nahodou to aj nefunguje :D

StanleyH

kyselina hydroxicyklicka zabranuje premene energie na tuk, podporuje tvorenie serotoninu a clovek je stastnejsi a menej je. a takisto odplavuje tuk, je to doplnok stravy cize su tu aj dalsie faktroy co treba dodrzat

dominicenka

takisto si precitaj moja draha clanok ktory som napisala v sekcii spravna vyziva s nazvom seminar ktory mi zmenil zivot je to nieco co musim odporucit vsetkym lebo viem ake je tazke najst sposob ako chudnut ale ten tu naozaj je a myslim ze hovorim za vsetkych ze budem asi dosmrti vdacna za tento program revolucneho chudnutia
a ano su v tom zahrnute aj caje a vitaminy

bikerka

dakujem....hej hej ja cvicím pravidelne...len nieco aby mi dopomohlo k lepsiemu spalovaniu tukov...vy ste ich skúsali?

elca

čaje testovali na ČT1-dopadli hrozne-vyhodene peniaze
skus L KARNITIN +je to spalovac tukov
uzit jednu rano a jednu pol hod.pred cvicenim
bez cvicenia nic nespális,
takze cvicenie je "povinne"

fofonka

počula si o Acai? Tiež napomáha našttartovať metabolizmus, viaže tuky a má mnoho iných pozitívnych vlastností, momentálne najsilnejší antioxidant, čiže ak si vyčistíš telo zvnútra, schudneš, ale chce to naozaj veľa piť, pohyb a vyváženú stravu. Ak máš záujem o viac info, kľudne sa mi ozvi:maamonka@gmail.com

User_37597

keby tie caje co tak propaguje slovensko v obchodoch fungovali tak by nebola velka vacsina slovakou tak pri sebe.
ananas je dobry pre to lebo je duzinaty a precistuje creva ale ma obrovske mnozstvo cukru v sebe takze sa anuluje ucinok tzv "chudnutia"-takze to je mytus.
a grapefruit je dobry ale je kysli a nesmie sa to prehnat inak ti to pokazi zaludocne stavy.