Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opakovaný pricviknutý sedací nerv

Príspevok v téme: Opakovaný pricviknutý sedací nerv
nozicka11

Dobrý deň,

opakovane mam zacviknuty nerv v pravej nohe Prvy krat sa mi pricvikol pred dvomi rokmi liecila som si ho dva tyzdne, potom druhy krat po roku tiez taka dvojtyzdnova zalezitost, a teraz sa mi to opakuje kazdy mesiac lekar mi dal flector prasok a Katadolan.. Bolest vzdy do dalsieho dna prejde. Sem tam ma pocas dna hocikedy zaboli ked si cupnem alebo idem po schodoch. Nie je to ale pravidlo... niekedy mam aj tyzden dva pokoj, potom z nicoho nic ked sa idem postavit pridem na to, ze nemozem sa pohnut. Trva to az kym nezaspim, hladam polohy a v strasnych bolestiach zaspavam. Rano je to ok. Neviete v com moze byt problem? nemam nadvahu, v podstate som zdrava. Mam sedavu pracu ale, nechapem to, ze proste ked sa zasekne co sa stane ze zrazu na druhy den sa odsekne =D? Pomoze mi nieco ine ako najst si druhu pracu??? Radsej by som si nohu preliecila a dva tyzdne nemohla chodit ako hocikedy ostat \"v posteli\"...

Dakujem za odpovede

nozicka11

Uz sedavu pracu nemam, a uz sa mi to strieda s lavou nohou... Lekar uz nevie... mam skusit ineho? alebo viete niekto nieco prosiiiiim poradit ak mate skusenost????????????????????????

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opakovaný pricviknutý sedací nerv - Fórum - ZDRAVIE.sk