cudna stolica

Príspevok v téme: cudna stolica
koala24

chcem sa tu spytat ci tu nema niekto skusenosti ze ma v stolici male cierne ciastocky ako keby to bola pomleta kava!moze to byt aj naozaj z tureckej kavy?ze to zaludok nestravi?mam trhlinu v konecniku a niekedy krvacam,a tiez patovitu stolicu co tiez neviem co znamena!mohli by tie ciastocky byt aj krv/vobec to tak nevyzera ze to malinke cierne fakt ako kava Prosim poradte

diter

ludia prave vam dam odpoved na vase otazky tkaze citajte!!! viem presne o akych ciernych bodkach alebo gulkach hovorite a mal som to iste. rovnako som mal a aj mam tenku pasovitu stolicu svetlej farby. ludia mate depresiu to je odpoved!!!! ja sa liecim na depresiu 4 roky a viem o com vravim. ked to so mnou slo dole a bol som slaby obajvili sa poruchy travenia a telo si robi doslova co chce. kaslite na doktorov fyzicky ste zdravi ale vas mozog nie. mate proste depresiu a to treba riesit na psychiatrii.

Lulu2011

ja to tiez mam niekedy a kavu nepijem, nechcem ta strasit, ale moze to byt krv, ale aj z peciva, celozrnne ked rozoberies ma v sebe plno tých bodkových somarin

koala24

nedelnyvecer Chces povedat ze v kazdej stolici mam turecku kavu? proste zaludok to nedokaze stravit?ano pijem klasickeho turka ale zrnka nechavam no samozrejme ze sa nieco podari aj zjest ale fakt som mala strach ze je to natravena krv ta je az do cierna citala som.a ta pastovita stolica to mam aj v papieroch napisane a mam ju stale nie len obcas ale doktor sa mi ktomu nevijadril tak neiem co to znamena

nedelnyvečer

pila si turecku kavu se vším všudy? tak je to ona. alebo si jedla makové niečo? lebo mak zvykne byť tiež nestravený. krv by bola červena až tmavohneda, čierna nie. tuhosť stolice zaleži od toho kolko tekutín a aku stravu prijimaš.