Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Borelióza?

Príspevok v téme: Borelióza?
Lucy_in_sky

Zdravím.
Chcela by som sa poradiť, či mám bežať k doktorke... Pred mesiacom a pol ma niečo uštiplo do nohy, koža červená (a nevidela som tam ten svetlý krúžok, aj keď ten štípanec bol blbo umiestnený), svrbelo to a noha mi napuchla, myslela som, že kliešť to nebol, skôr nejaká muška. No už druhý týždeň ma pobolievajú kĺby (začalo sa to tak nenápadne na ruke, ale už ma pobolieva asi všetko,miestami aj svaly), teraz som tri dni na feste behala po tých horúčavách a cítim zhoršenie. Lenže som aj prechladnutá, tak neviem, čo mám robiť, nechcem byť za hypochondra, ak to nič neni. Nie je to zasa nejaká silná bolesť, keď sa sústredím na iné, ani takmer necítim...Ale je to divné. Na mojom mieste by ste išli?...Ďakujem :(

[zruseny3]

Neotálaj a bez k lekárovi. nic za to nedas, len jeden den volna. vezme ti krv a o tyzden, ak ti bude robit presnejsi test, tak o tri tyzdne, budes vediet vysledky.

RNG

2bodka, bran sa, borelioza sama od seba neodide, najma ked je po tele rozlezena a skryta v bunkach vo formne l-foriem, vnutrobunecnych parazitov tieto sa ukazuju v krvnom teste minimalne ale postupne velmi pomalicky infikuju coraz viac buniek v tele as dostanes rozne degenerativne choproby, od klbovych a z po nervove. Osvecene mam branie extraktu z olivovych listov, v davkach az 3x300 mg oleuropeinu intenzivne , polovica udrzobne

2bodka

no mne zistili boreliu v krvi uplne nahodne, a skonstatovali, ze to tam mam zrejme z predchadzjuceho leta, lebo uz je to tam len minimalne.. pytali sa, ci ma nestipol kliest, ale nie... jedine co si pamatam, ze ma dostipali ovady.. takze clovek nikdy nevie.. kazdopadne ja som nemala ziadne priznaky.. ale boreliu mam v krvi stale pozitivnu :(

martinka54

ahoj,
ked pojdes infektologicke na testy, tak ti to nic neda a budes vediet. napr. ja som sa dozvedela uplne nahodne, ze mam boreliozu, ked mi vymenili krvny obraz a urobili mi testy na vsetky choroby. V skratke ja ju mam niekolko rokov ani som o tom nevedela, som hranicne pozitivna a klby ma pobolievaju, ale ci to mam z toho tak to neviem :-) drzim ti palce, inak mna kliest ani nepostipal

lienocka2808

Neboj aby si sa dostala do stavu boreliozy, kedy by ta zacali boliet klby, tak by to trvalo podstatne dlhsie. Ak si nemala kliesta, je pravdepodobnost, ze mas boreliozu mala. Takze neboj, bude to asi iba to prechladnutie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Borelióza? - Fórum - ZDRAVIE.sk