Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Toto sú velmi malé prsia?????

Jezkova

Podla mna to urcite nie su strasne male prsia a ja mat take, na plastiku by som nesla. Vsak su pekne. Push-upkou sa daju pekne vytvarovat. Ale tak niektore chcu mega-koziska, pritom to vyzera otrasne. Chapem lentilkove, ze si nechaju zvacsovat, ale taku jak je tato na videu nie.

blondula

Ewka12....neviem co to ma s touto temou spolocne,ale naplasila som sa,to mas pravdu :DDD hlavne foto 18,ta zombie :DDD

Ewka12

baby mam dobry odstrasujuci priklad klik:
magazin.atlas.sk

nevymyslajte lebo budete vyzerat takto,staci sa len upravit a starat o seba,ked ta muz lubi,urcite sa mu pacis taka aka si,aj starnut treba prirodzene

mnamka257

suhlasim s annieee, vyzeralo by to neprirodzene, preto take prsia ake mame od prirody, pristanu postave najviac. a mam taky pocit, ze ked boli silikony stylove vo svete, tak o tom na slovensku vedelo len mensie percebto zien a teraz to dostalo aj k nam, no uz to stylove nie, ako napriklad aj gelove nechty. a btw teraz je trendy prirodzena krasa, pretoze ked vyzerate ako reklama na plastiku, tak to vyzera dost lacno a znova spomeniem jednoduchy priklad gelove nechty- vynimocne vyzeraju fajn (na niekom), ale ked si ich da nejaka sedliacka a ma ich 5 cm, tak to je ako s tymi silikonmi, ale ved raz to mozno pochopite...

su-

pekne pevne a hlavne prirodzene prsia-a ako pise EWKA pockaj az budes tehotna a potom po detoch si ich mozes dat opravit-ak bude treba...

Ewka12

ja som vzdy mala konplexy ze mam male prsia,bez podprsenky som nevysla nikam.pritom mam take ako su v tom linku.Lenze teraz som tehotna,prsia mi dost narastli,uz o cislo a to som na zaciatku tehotenstva.az teraz som zistila,aka je vyhoda mat mensie.teraz ma bolia,tlacia,trosku aj ovisli,zavadzaju,zle sa lezi na boku,na bruchu uz nemozem spat vobec,co bola moja oblubena poloha.....podprsenky sa tazko zhanaju na vacsie prsia.takze bud rada ze mas take ake mas.neboj ked otehotnies narastu a potom to pochopis

annieee

čoo? ja mám 18r a o polovicu menšie.. ale keď si dám push-up tak ich podvihne a vyzerajú tak primerane k mojej postave... neviem si predstaviť väčšie na sebe :D by som pôsobila dosť prsnato..:D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Toto sú velmi malé prsia????? - Fórum - ZDRAVIE.sk