Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lak na nechty ktory fakt vydrzi...ktora znacka?

tam

Caute kocky,

tak ja som minule bola taka nasr... ze sme sa s 3 kamoskami dohodli ze si kupime mega rozne znacky lakov a urobime test. lakovali sme nasledovne: odmastit necht odlakovacom, podkladovy lak a dve vrstvy farebneho laku - vsetky cervene/ bordove. kupili sme tieto laky z dmky:
1. max factor 2. loreal 3. catrice 4. miss sporty 4. rimmel lycra 5. essence 6. she 7. opi 8. avon lak 9. mavala

tak a dopadlo to vselijako... vysledky sme rozdelili do troch skupin
A: supis -lak vydrzal 5 a viac nelupal sa vobec a spicky sa neosuchali po celych 5 dni
B: meeeh ale no da sa - lak vydrzal pekny cca. 3 dni potom sa zacali spicky osuchavat a lupal sa na okraji nechtov
C: nevydrzal ani 2 dni, hned sa zacali osuchavat spicky, lakbol celkovo nejaky makky a dlho schol

A: miss sporty, loreal, rimmel lycra
Tieto laky fakt drzali jak slak. Vsetky laky sme skusali v sytej cervenej alebo bordovej farbe cize lak musel byt naozaj 100% aby dobre vyzeral na rukach. Najlepsi vysledok pomer cena je miss sporty. Fakt sme to necakali. Loreal (ten vo velkej flasticke, nie tie malinke za 9€)bol teiz super ale je uz drahsi, detto rimmel.

B: max factor, opi, mavala, catrice, she Tieto drzali tak priemerne. Dost sme boli prekvapene ze drahe laky na nechty ako opi drzali kratko a spicky sa otukali konkr u tohoto laku asi uz po tretom dni.

C: essence, avon. Drzali asi dva dni, hend potom sa supali. Essence nie je o com, je slaby a avon no mohol byt lepsi za tu cenu.

Vywsledok: lacne laky prekvapili, draha a stredna trieda bola priemer a essence bol na figu.

Tot nas test dufam ze som vam pomohla :)

Majster účes

žiadny lak Vám nemôže vydržať dlho pri administratívnej činnosti. Moje klientky si však pochvaľujú značku Beauty Nails Inspiratim, sú to talianske laky a sú najelatickejšie.

araz

mne lak na nechty vydrží tak že si večer o osnej hodine nechty nalakujem a idem spat a na druhý den pri normalnej administrativnej činosti mám na obed olupane špičky čo je vodno,takže tak...lakujem každý druhý den,teraz som vyskušala tu novinku od AVONU gel lak aj napriek tomu,že laky z AVONU klasicke su hrozne,tak toto mi držalo na nechtoch 4 dni a nic až na piaty den sa mi ošuchali špičky,takže u mna palec hore za tento lak a ešte jedno pozitivum kryje super v prvej vrstve,ja som vyskausala x milion lakov aj za 12 eur a žiaden mi nevydržal...

-ajka1

ono to závisí aj od kvalite nechtov. Mne napríklad nedrží lak na nechtoch viac ako 2 dni. a to som kúpila už drahé laky, fakt ma stáli veľa:)

danaaaa8

Viem, že si nechcela miss sporty ale tie laky su fakt skvelé a najdes aj take kde mas na obalke napisane ze drzia 10 dni ale oni naozja tych 9-10 dni drzia takze ja ti mozem odporucit tieto ;)

roshell

no ja som si kupila chnail tu profesional rado. drzi jak slak. neviem kde vsade ho predavaju ale ja som ho kupila na nikashop.sk skus budes spokojna,

werca

určite vyskúšaj pupa. mne ten lak vydržal bez šúpania asi až 8 dní ale potom som si ho odlakovala lebo mi už odrastal

dau

Rimmel LYCRA PRO za nizku cenu super kvalita. Mam ho 6. den na nechtoch a drzi,ako ziadny iny pred nim. Uzasne, umyvam riady, kupem sa, upratujem denno denne, vrtam sa v zemi a on drzri a drzi, ani znamka olupovania!!! za 3,5 eura nic lepsie nedostanete:)

Jankaaaa1980

No ja mozem z vlastnej skusenosti odporucit Joly France - ci ako sa to volalo, stalo to okolo 70 este Sk, ale uz to nikde neviem zohnat.. Lak sa mi absolutne nelupal a vydrzal minimalne tyzden. Teraz pouzivam maybelline - taky mensi, neviem ako sa to teraz vola, a s nim som tiez max spokojna, ale s tym Jolly France som bola uplne.. skoda ze ho uz nikde nemaju. Ale tiez si myslim, ze kazdej vyhovuje nieco ine.. Ja som poskusala vseliake aj loreal aj drahsie a napr s loreal som nebola absolutne spokojna, po jednej vrstve to vyzeralo otrasne, po dvoch to bolo zasa hrube, ze sa to lupalo..

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lak na nechty ktory fakt vydrzi...ktora znacka? - Fórum - ZDRAVIE.sk