Lak na nechty ktory fakt vydrzi...ktora znacka?

matusa_buky

Pata27 vidíš, to ma ani len nenapadlo si kliknúť na ňu, veď tak to skoro všade funguje:-D No nevadí, pochopili sme sa aj bez toho;-) To je v pohode, nič sa nestalo. Mne nerobilo problém, ti to znovu napísať. V tomto sme ale vidíš dosť rozdielne. A čo tú kozmetiku ktorú používaš nemajú normálne v drogériách?

Pata27

Maťka nabudúce si klikni na tú fotku, a ona sa ti zväčší:-)..Teraz je to už zbytočné, keďže sme si to vysvetlili a zistili sme, že máme na mysli obidve ten istý odtieň;-)..Prepáč, to som nejako prehliadla..Nevšimla som si, že si písala, že si kozmetiku tam kupuješ..No už budem vedieť:-)..Ja si práve že veškeru kozmetiku objednávam len z internetu:-)

Ninuliatko

Baby ved jeden salon v Bratislave pouziva tieto laky a aj gel laky znacky orly. Ja tam chodim uz dlhsie obdobie. Tam su zlate nechtarky, kadernicky, kozmeticky. Je to inak super salon. Vzdy ked tam pridem, sa tam dobre citim. Su take ludske, poradia, pokecaju. Takychto salonov by mohlo byt aj viacej. Davam si robit u nich gelove nechty a oni tam maju tychto lakov neurekom. Farebna skala ze dovi dopo. Je z coho vyberat.

micheala254

Lucka lenže z ebay-u sú kvalitné tie gél laky?...veď tam predávajú čínske veci a ja nejako tomu neverím, že by gél lak od nich vydržal dlho...som skôr zástancom toho, že drahšie veci vydržia dlhšie a že sú kvalitnejšie...aká to je značka?...či to ani značku nemá?

Lucka93a

Ja jednoznačne odporúčam UV gél laky. Kupujem ich na ebay občas sa mi aj podarí niečo pekné vydražiť, čiže nepreferujem drahšie značky. Lampu som si takisto kúpila tam asi za 5€ (keď to prepočítam :D), takú mini čo môžeš aj do ntb strčiť (na SR som ich videla za takých 15 €). Najprv som si kupovala len priesvitný UV vrchný lak a pod to som dávala farebné obyčajné laky čo bolo tiež dobre ale teraz používam už iba UV gél laky, predsa to len šetrí čas.
A za seba môžem povedať že to pekné vydrží tak týždeň a pol až dva týždne no potom to už musím dať dole pretože mi rýchlo rastú nechty a už je to veľmi odrastené. Dúfam že to nezmizne z trhu lebo ku klasickým lakom by sa mi vracalo asi ťažko :D

micheala254

Prepáčte baby, že vám skočím do konverzácie...nemám momentálne čas na to aby som si to tu všetko prečítala, preto by som sa vás chcela spýtať a poprosiť vás, či by ste aj mne mohli poradiť nejakú dobrú značku laku?...chcem taký, ktorý aj niečo vydrží..vďaka...a kľudne by to mohol byť aj gél lak...

matusa_buky

Pata27 áno viem, len som sa chcela uistiť, či to je ten istý, keďže tá fotka je malá a nevidím tam presný názov. Ale bude to ten istý, keď píšeš že je žiarivý:-) Áno v dm-ke. Veď som písala, že tam si všetku kozmetiku kupujem, takže aj laky na nechty;-) Super teda, Chorvátsko je pekné, takže ani sa nečudujem tvojej odpovedi:-)

Pata27

Maťka tak to si dobre napísala, ja som totálny maniak na laky..Mám ich už doma veľa a stále kupujem ďalšie a ďalšie:-D..Áno, je taký žiarivý..Na leto úplne ideálny..Ale veď vieš, keď ho máš doma:-)..Si ho kupovala v dm-ke? Na dovolenke sme boli v Chorvátsku a super bolo, užili sme si ju a a hlavne sme si oddýchli:-)
Anka platila som zaň 10,90€. Ja som si ho cez internet objednávala

annninka

@Pata27: V prvom rade aby som nezabudla ti chcem napísať aby si si poriadne užila dovolenku a aby si si dobre oddýchla.. V druhom rade len toľko, že krásny odtieň laku si si vybrala.. Koľko ťa vyšiel?

matusa_buky

Pata27 sledujem, že si verná značke, ktorej aj ja:-) Presne tento istý lak mám aj ja doma. Je taký žiarivý, že? Ja ho už síce mám dlhšie ale patrí medzi môj obľúbený a hlavne teraz cez leto. Na nohách krásne žiari:-) Kdeže si bola na dovolenke? Pochvál sa;-)