Lak na nechty ktory fakt vydrzi...ktora znacka?

Verda

Annninka ale to trochu ničí nechty, nie? Ako by som potom ten gél dala dolu? Jedine by mi ho museli zase obrúsiť a neverím tomu, že tým sa neničia nechty. Nie, ja by som chcela len klasický nejaký kvalitnejší lak na nechty, žiadny gél ani nič podobné. Dúfam, že budeš a že mi to pozisťuješ. Budem ti vďačná;-)

annninka

@Verda: Ale tak keď máš pekné svoje nechty tak čo nejdeš nechtárke a nepovieš jej len aby ti ich nalakovala gél lakom?.. To ti nezničí nechty, hm?.. Nad tým si nepremýšľala?.. Ešte som s tou mojou kamarátkou nebola ale myslím na to, neboj.. Aby si si nemyslela, že som na teba zabudla.. Snáď už zajtra sa s ňou stretnem a zistím ti to..

Verda

Nikuška ďakujem ti za tvoju správu, potešila si hlavne tým, že je na Malorke pekne. Už sa tam veľmi teším!:-) No ale vráťme sa ešte k toho laku. Zaujímalo by ma, kde si ho kupuješ a koľko teda stojí? A ak by si bola ochotná, mohla by si mi napísať aj značku?

nikuska333

Verda nebud zufala, je vela lakov, ktore ti vydrzia aj tyzden.. len musis pocitat s tym, ze taketo laky su aj o nieco drahsie.. nestoja len nejake 2€ ale napriklad 8€ a podobne.. ja si uz dlhe obdobie kupujem len jednu znacku, ktora mi maximalne vyhovuje.. maju krasne farebne odtiene a trvacnost je dlha.. aj dovolenky prezije :-).. a to mozem povedat, ze ja casto chodim na dovolenky a hlavne k moru.. aj na Malorke som uz bola.. mas sa na co tesit, tam je kraasne ;-)

Verda

Annninka len ja nechcem začať chodiť, lebo nimi by sa mi doničili moje, ktoré si už tak dlho pestujem. Nechcem o ne prísť. To radšej prežijem dovolenku so škaredými nechtami ako s umelými. Jeej to by si bola zlatá, keby si mi to čím skôr zistila a napísala. Na dovolenku ideme v auguste a ideme na Malorku. Veľmi sa tam už teším:-)

annninka

@Verda: A presne pre toto som začala chodiť na gélové nechty.. Taktiež som bola proti takýmto umelým nechtom ale keďže ma nebavilo každý týždeň si lakovať nechty, tak som nemala na výber.. Kamarátka mi ale spomínala, že ona používal nejaký, ktorý sa jej nelúpe.. Len vôbec neviem, aká značka alebo čo to je za lak.. Keď s ňou budem, spýtam sa naň, oki?.. Kedy ideš na dovolenku a kam?

Verda

Dievčence ahojte:-) O dva týždne idem na svadbu a potom následne na dovolenku. Nechcem si dávať umelé nechty (gélové) keďže moje mám pekné a aj dlhé. Chcela by som len, či by ste mi vedeli poradiť nejaký dobrý lak, ktorý vydrží dlhšie obdobie a ktorý sa hneď neolúpe. Lebo zatiaľ som všetky mala len také, ktoré sa mi po max. 3 dňoch ošúpal. Už ma to nebaví nonstop si len lakovať nechty:-/

tam

Caute kocky,

tak ja som minule bola taka nasr... ze sme sa s 3 kamoskami dohodli ze si kupime mega rozne znacky lakov a urobime test. lakovali sme nasledovne: odmastit necht odlakovacom, podkladovy lak a dve vrstvy farebneho laku - vsetky cervene/ bordove. kupili sme tieto laky z dmky:
1. max factor 2. loreal 3. catrice 4. miss sporty 4. rimmel lycra 5. essence 6. she 7. opi 8. avon lak 9. mavala

tak a dopadlo to vselijako... vysledky sme rozdelili do troch skupin
A: supis -lak vydrzal 5 a viac nelupal sa vobec a spicky sa neosuchali po celych 5 dni
B: meeeh ale no da sa - lak vydrzal pekny cca. 3 dni potom sa zacali spicky osuchavat a lupal sa na okraji nechtov
C: nevydrzal ani 2 dni, hned sa zacali osuchavat spicky, lakbol celkovo nejaky makky a dlho schol

A: miss sporty, loreal, rimmel lycra
Tieto laky fakt drzali jak slak. Vsetky laky sme skusali v sytej cervenej alebo bordovej farbe cize lak musel byt naozaj 100% aby dobre vyzeral na rukach. Najlepsi vysledok pomer cena je miss sporty. Fakt sme to necakali. Loreal (ten vo velkej flasticke, nie tie malinke za 9€)bol teiz super ale je uz drahsi, detto rimmel.

B: max factor, opi, mavala, catrice, she Tieto drzali tak priemerne. Dost sme boli prekvapene ze drahe laky na nechty ako opi drzali kratko a spicky sa otukali konkr u tohoto laku asi uz po tretom dni.

C: essence, avon. Drzali asi dva dni, hend potom sa supali. Essence nie je o com, je slaby a avon no mohol byt lepsi za tu cenu.

Vywsledok: lacne laky prekvapili, draha a stredna trieda bola priemer a essence bol na figu.

Tot nas test dufam ze som vam pomohla :)