Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dovolenkárky-čo si zbaliť ?

blondula

kedze je leto,tak same letne veci.ja som bola minuly rok na Mallorke a brala som len saticky,suknicky,tielka,bikiny,kratasy,vsetko mini :P k tomu slapky,sandale a aj cele topanky.jedny dlhe nohavice a nieco s dlhym rukavom,mozno svetrik.samozrejme spodne pradlo :DDD hygienicke veci,kozmetiku-malovatka :D lieky,v mojom pripade nieco od bolesti hlavy :D opalovaci krem,notebook,fotak,telefon,nabijacku :D ... samozrejme nejaku bystrinku,keby ti nieco nezapasovalo a to by bolo asi vsetko.a v poslednom rade nezabudni pas a letenku !!! knizky a ine casaky ja neberem nikdy,nemam na to cas.ked som na dovolenke,musim vsade chodit,behat,kukat,nurit...takze jedine co ja citavam su menü na kartach :DDD ...peknu dovolenku :P

bibisa

urcite nechaj doma vsetky ostre predmety lebo to ti hned na letisku zabavie ;)
ja si beriem vzdy rozne druhy tabletiek pre pripad napr (paralen,cierne uhlie,smecta,claritine,fenistil gel,off,mali obvaz,espumisan,b-komplex,)
a co sa tyka oblecenia tak si vzdy zoberem nieco na vyse pre pripad zleho pocasia.
kozmetiku si berem vyhradne do malich flasticiek.
no a uz neviem co by som ti poradila.vsak pytaj sa ak mas este nejake otazky

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dovolenkárky-čo si zbaliť ? - Fórum - ZDRAVIE.sk