Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rana po znamienku

Príspevok v téme: rana po znamienku
Inn

Ahojte, priatelovi vybrali znamienko - dva tyzdne preslo ybrali stehy a na druhy den rano sa rana otvorila ani nedrzalo to čo sa zašilo...teraz čo zašit dat na novo ale nechat to tak otvorené a nech sa to uzavrie samé?....len s tým zasitim sa bojim tiez to bude trošku problém lebo po miesach kde boli stichi ma chrasty tak neviem ako by mu to opat prišili...nevieme čo s tym poradte? vdaka

Inn

ok polki vdaka za radu....ja na jazvu kašlem ma ich tolko hehe ze jedna jazva hlavne nech sa mu to pekne uz zrastie uz to trva dva tyzden a vlastne sa to vratilo naspať:(

polki

nie mala to zalepene , az do vyberu stichov...mala ale setriaci rezim , nemala sa namahat , cvicit , nosila som jej radsej rupsak do skoly , lebo som sa uz bala...

potom som jej kupila v lekarni mast na jazvy contratubex a tym som jej to potierala a vyhojilosa to ale jazva je nepekna

Inn

tej jazvy sa nebojim ma to na chrbte....
ale nejakej tej infekcie ano...
a polki kde to mala tvoja dcéra? a ked sa jej to druhý krát zašilo uz to bolo v poriadku?

polki

mojej dcere sa to stalo tiez ...

hned sme volali chirurgovi a isli sme znova na zasitie ...

ostala jej z toho skareda jazva , keby som bola vedela ani by som jej to nedala robit ...

treba to dat zasit , moze sa do otvorenej rany dostat nejaka infekcia a moze byt z toho poriadna choroba

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rana po znamienku - Fórum - ZDRAVIE.sk