Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

folikulitída

Príspevok v téme: folikulitída
nkvt

uz 4ty den trpim strasne bolestivymi pluzgiermi v okoli ust, dnes som zobral svoj druhy sumamed a dostal som este krem fucidin. problem je v tom ze kazdym dnom sa mi to zhorsuje, pocital som s tym ze dnes by som uz mohol badat znamky zlepsenia a to mi do rana pribudli este 2 pluzgiere...neviete mi niekto poradit nieco ucinne na toto ochorenie? spravim takmer cokolvek aby to cim skôr preslo lebo je to velmi neprijemne. dakujem

nkvt

d if.dg. Follicultis superf. cum impetiga
podla mna to bude presne ako pises, zapricinene herpes virusom, pravdepodobne som sa nakazil od priatelky.
po tyzdni uz je badat nejake zlepsenie ale podla mna je to velmi pomale...keby na to existovala nejaka alternativna liecba ktorou by sa to dalo urychlit bol by som velmi rad. diky

nucky

Je potrebne blizsie specifikovat charakter pluzgierov,tvar velkost, farbu atd.Pravdepodobne sa jedna o virusove ochorenia zapricinene Herpes virusom, a tam je liecba uplne ina.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

folikulitída - Fórum - ZDRAVIE.sk