Faktor 50

Príspevok v téme: Faktor 50
Ester120

Idem na dovolenku som svetlejšej pokožky a kúpila som si na dovolenku krém s faktorom 50. Ide o to že síce chcem byť hnedá ale nie priveľmi. Teda presnejšie povedané nechcem sa spáliť do červena a tak sa zlúpať už po prvom dni... ale opáliť sa len do prirodzenej hnedej :) Opáli ma vôbec aj s 50-tkou? Máte niekto skúsenosti?

Lulu2011

oplai ta aj s 50, popripade citlive miesta natri vacsim faktorom a ostatne mensim, napr. na dekolt a ramena pouzivam 30-50, ostatne casti tela 10, alebo olej c. 6 nubian na nohy

palacinka123

natierat sa treba a dokladne!!! myslim ze pekne opalenie nestoji za podstupenie rizika moznej rakoviny.. rodicia su akurat v grecku a teraz su tam take horucavy ze ich spalilo aj ked boli natreti 50tkou

SXY

minuly rok sme boli na dovolenke a ja som sa stale natieral a preto som prišiel domov tak ako som aj odišiel :D
dnes sme boli na kupalisku a ja som si natrel len pleca lebo tie su nachylne na spalenie a opalilo ma viac ako z mora :) čiže natri len tie partie ktore su citlive na slnko to jest tvar, chrbat, kolena a oblasť členkov

blondula

aj ja som prirodzena blondina,ale mam nabeh sa opalit do hneducka :P pri tych kadejakych "faktoroch" som sa ja nikdy neopalila :-( preto som si vzdy natrela len tvar,lebo tu som vzdy mala cervenu.takze ja plet osetrujem len po opaleni !!!