Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trsy na mihalnice

mims

mala som asi tyzden trsy, kozmeticka mi ich robila. odpadavali mi tak som si ich dala dole, trhala nasilu a znicilo mi to moje riasy :( su kratke a riadke :( a pritom som mala pekne svoje povodne :/ neviete mi porodit ako ich osetrovat aby narastny a zhustili sa? mimochodom trsy a umele riasy si uz nikdy nedam je to hovadina

ludmila.hof

kajka- jasne, obycajne ti tak dlho nedrzi, uz som tu niekomu radila ze vela lepidiel na mihalnice mas na nikashop.sk tam maju dobry vyber od najlacnesich po znackove drahsie... aj mihalnice si tam povyberas. ja preferujem tie delene, vyzera to prirodzenejsie :)

veronikanika

ja si trsy lepim sama. chce to len prax. je to pohodlnejsie ako chodievat stale na doplnanie. prestalo ma to bavit tak som sa sama zaskolila:-) odporucam investovat do kvalitneho lepidla. niektore kozmeticky pouzivaju lepidlo co je ako kamen a znicia sa vam vase mihalnice. ked vidim s cim lepia v niektorych salonoch je mi luto tych zakazniciek. pouzivam lepidlo THUYA a stoji do 15eur.

nellassss

Ahojte ,ja som si tiež dala spraviť trsy a bola som úplne spokojná ,mala som ich len na pol oka a vypadali perfektne a vydržali 3týždne,potom mi už začali odpadávať,takže sa chystám teraz kozmetičke aby mi ich odstránila.A stýli ma 8€ obidve oči

Amaterasu

a inak ten trs sa prilepi k mihalnici ci len ten spodny hrot( ci ako to nazvat) na horne viecko a ono to bude stat same..ja viem blbe otazky ale nemam s tym skusenosti :)

Amaterasu

ehm....akoze vsetky dievcata tu pisu o trsoch ktore si dali urobit u kozmeticky...no ja by som chcela pre zmenu vediet ci sa do da aj doma urobit...nepotrebujem vela, len 3, max 4 trsy na jedno oko:) dakujem za odpoved

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trsy na mihalnice - Fórum - ZDRAVIE.sk