zlaty stafilokokus v rane na nohe

RNG

Skus iherb.com, ti maju momentalne najlacnejsie postovne na Slovensko a celkove slusny vyber tovaru, aj ked nie vzdy najlacnejsi.

RNG

Nuz ja lekarom verim, teda tym, co predlozia dokazy,nie len argumentaciu, len si vyberam medzi nimi takych co pouzivaju miesto chemickych patentovanych liekov najma potravinove doplnky s roznakou alebo lepsou ucinnostou a bez skodlivych postrannych ucinkov.

Medicina je veda, nie viera. Viera patri do nabozenstva a do placebo efektu v medicine, ktory sa casto vyuziva aj zneuziva.

lll...

vitamin C beriem zo SWANSONU 500mg denne..aj antioxidanty zvyknem...mam oslabenu imunitu a ked si nedam Cvitamin...som k.o....lekari vedia pchat do cloveka len antibiotika a tym oslabuju organizmus,ja lekarom velmi neverim...zatial mi nepomohli ako som uz pisala...

RNG

Inac na cievy, aby nepraskali treba aj ine antioxidanty na spruznenie, najma bioflavonidy ako rutin, hesperidin a najma diosmin, aspon 2 gramy denne.

RNG

Inac cierne nohy znamena krvne zrazeniny a na to by som bral nattokinazu, 3 x 2000 FU plus. Aj toto mame v rodine, tj nic nove. Ale dovod nie je cukrovka ale priserne krcove zily.
Odporucam brat silne antioxidantym najma vytazok z hroznovych semien, davka 2x200 mg proantokyanidov a samozrejme vitamin C, 5 gramov vo forme ester C, a vitamin E, 400 IU
Inac kazdemu odporucam preventivne brat selen, zinok jod vitamin y C,E a D-3, vlakniny, probiotika a lecitin.
Zialbohu tu ma malokto pocuva, lebo su pod vplyvom nazorov vacsiny lekarov, ktori tvrdia ze zo spravne volenych jediel dostanes dost vsetkych zivin, co samozrejme uz davno nie je pravda.
Totiz oni vychadzaju z davno zastaralych archaickych tabuliek odporucenych dennych davok z roku 1948, ktore nechcu zmenit aj napriek desiatkam tisicov vyskumnuch sprav a dnes aj praxe milionov ludi,vcitane vacsiny US lekarov,ktory beru sukromne doplnky, ale svojim pacientom ich nepredpisuju.

lll...

kvapky gse mam...takze mam zmiesat cukor s gse...zatial??a preco mam tu nohu tmavu?moze sa podla teba zmenit niekedy farba nohy na zdravu?