Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvláštna farba pleti

Príspevok v téme: Zvláštna farba pleti
kiksa

Ahojte,
uz davnejsie som si vsimla ze moja plet je inak sfarbena ako krk. Nerozumiem, v com moze byt pricina, nikdy som to take nemala a teraz netusim, co s tym mam robit.
Ide o to, ze vypadam ako keby som mala na pleti o trochu tmavsi mejkap. Je oproti krku taka oranzovejsia (do cervena) a dost je to vidiet.
Nejde o scervenanie, alergiu, rosaceu, rozsirene cievky nemam, plet mam zmiesanu a na niektorych miestach aj suchu, takze vidim rozdiel, ked je to scervenanie sposobene tym, ze plet je sucha a podrazdena. V tomto to urcite nebude.
Docitala som sa ze sfarbenie mozu sposobit niektore potraviny (mrkva apd...), ale urcite som v poslednej dobe, odkedy sa mi to objavilo, ani pred tym, nejedla nic, co by obsahovalo vela betakarotenu na to, aby mi to nieco taketo sposobilo.
Ked som to povedala koznej lekarke, ani sa poriadne nekukla, predpisala mi krem ROZEX (ktory je urceny na rosaceu) a poslala ma domov. Lekarom uz neverim, nema ani ponatia, co to moze byt a len na mne testuje a skusa lieky.
Neposlednom rade som uvazovala ci aj to moze byt moj problem. Kozna mi totiz na akne kazde dva mesiace predpisovala cosi ine a ja som naivne dufala, ze mi tie masticky pomozu, tak som vsetko poctivo uzivala a bojim sa, ze na tie caste zmeny takto moja pokozka zareagovala.
Neviete co by mohol byt problem ?
Na kozne s tym uz nikdy nepojdem, aj tak sa do toho ti "kozni odbornici" sami nevyznaju, co predpisuju.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zvláštna farba pleti - Fórum - ZDRAVIE.sk