Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Deti pocate laskou

doubledog

ked uvazime, akym sposobom sa deti plodia, tak to bude skor otazka vasne ako lasky. :)

takze dieta pocate na chate moze mat kludne vyhodu, ak si rodicia dobre uzili.

btw. zeny to instinktivne vedia, ved rady plodia deti v intenzivnych (a casto kratkych) vztahoch s muzmi, nie moc vhodnymi na trvaly vztah.

ale je jasne, ze velmi zalezi od toho, co sa bude diat v jeho zivote dalej.

Weva

no podla mna v tom ziadna dusa a splynutie nie je - proste ked je dieta pocate z lasky tak je to asi viac planovane a tym padom i rodina, financie, domov, harmonia viac sedia... nehovoriac o zdravi (ci uz dusevnom napriklad matky ktora po flame zisti ze je tehotna a prve tyzdne mysli na potrat ten stress asi tiez nepomaha, o pohlavnych chorobach ci alkohole ani nehovoriac)

Urcite to nie je o tom konkrenom sexe... a ani o splynuti dusi do babatka :)

žažiká

hovori sa len ze nechcene deti, teda neviem ci aj tie neplanovane sa predieraju zivotom tazsie ale co je na tom pravdy to neviem...mozno len tym ze ked niekto dieta nechce napriek tomu ho vynosi, mozno nedostane tolko lasky od matky ktora po dietatku tuzi a tym padom mu ten nedostatok lasky nejak ovplyvni zivot...

Deee

No a čo potom deticky zo skumavky? Podľa mna je úplne sedem, či to bolo z vasnivej noci, sialenej párty, alebo zo skumavky, hlavne, že je prijaté a vychovavane z láskou

Slobodna

Tak ja dodnes neviem akým "systémom"som bola počatá :) a pravdupovediac je mi to jedno. Neviem či si duša dieťaťa na to pamätá alebo má z toho nejakú traumu. Podľa mňa je z psychologického hľadiska dôležité najmä obdobie od 5 rokov, to dieťa už plne vníma čo sa okolo neho deje a preto je práve výchova, láska, vplyv okolia veľmi dôležitý. Chcem tým povedať, že je oveľa dôležitejšie ako sa k tomu celému človek postaví, prijme to a správa sa k tomu-dieťaťu.

bibisa

nejak nevidim v tom rozdiel.
urcite je rozdiel ked sa ozerem jak diva svina a vychrapem sa na chate s 15 chlapmi :D ako ked sa so svojim priatelom pomilujem a splodime dieta v tu noc ale rozdiel je len v tom v akych podmienkach,situaciach sa to stalo.
a teda je jedno ked sa niekto vyspi so svojou polovickou ked budu na mol a ked budu triezvi.nebol by tam rozdiel.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.