Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Treba mi schudnúť však? :(

Essaouira

simon78: V prvom rade sa na seba pozri v zrkadla a zhodnoť krivky tvojej postavy. Ak máš širšie boky, bruško, tak možno trošku schudnúť, ale nie veľmi.
Mám kamošky, čo majú cez 60kg a podobnej výšky ako ty a vyzerajú perfektne a niektoré majú zase menšiu váhu a aj tak to nie je ono.
To by skutočne chcelo foto na posúdenie.

..lalala..

ja mam rovnaku vysku a vahu ako ty :) tiez by som chcela dat nieco dole ale vacsina mi vravi ze nemusim ze takto dobre vyzeram a hlavne moj priatel mi to stale opakuje :)

smajliQa

takze aj ked veriaca, tusim zdravo rozmyslajuca :)
veru, bez poriadnej prace, a bez poriadnej starostlivosti to nepojde ani s panom bohom...

Airam7

bulbasaurko, ja si posilovanim tvarujem ruky, lebo co som schudla tych 9 kg (od 31.1), tak mam ovisnute paze, dalej posilujem brucho na spevnenie. zadok aj stehna mam uz dobre, podla mojho manzela.

smajliQa, nie som extra nabozensky zalozena, ale som veriaca. prve 3 sme chceli, 4. sa pritrafilo a to piate nas oboch prekvapilo. ale sme stastna rodinka, nic nam nastastie nechyba. vo vsetkom sa o nas nas Pan Boh stara. samozrejme bez nasho pricinenia to nejde:)

bulbasaurko

@Airam7 : ak chceš trošku ženskejšiu postavu, začni posilovať. nie robiť aeróbne činnosti, ale činnosti čím zväčšuješ svalstvo. neviem aké partie ti robia problém, ale ak máš napr. malú riť alebo stehná, správnymi cvikmi by si to mohla napraviť

smajliQa

ano stavbu tela mame danu, to je jasne,,,,, a mozno to o tych kostiach nie je vyhovorka, ale mas naozaj tazke kosti.. :)
5 porodov????, vau.... mozem otazku? si nejako nabozensky zalozena, ze mas 5 deticiek?

Airam7

smajliQa, ja nehovorim, ze som stihla ako niektore kocky, co maju miery 90-60-90, ja mam omnoho viac, ale na to, ako mam stavanu postavu,(obvod hrude pod prsiami mam 85, ale kosiky len B)tak je to celkom fajn, mala som aj 73, ale to mi vsetci moji blizky vraveli, aby som trochu pribrala. fakt mam hroznu postavu, ked som sa s kamoskami rozpravala, ktore chceli schudnut zo 77 kg, tak ja som mala vtedy cez 83 a vravela som, ze tych 77 je u mna zatial len sen,nechceli mi verit. takze na tom asi nieco bude, inak som po 5 porodoch. chcela by som mat krajsiu, zenskejsiu postavu, ale s tou stavbou tela nic nespravim.

bulbasaurko

simon, to zalezi na tebe ci chces chudnut alebo nie. ako vidis samu seba, my ti tu bohvie ako neporadime. ak sa citis zle, mozes trochu upravit stravu, len prosim ta pekne sa dotoho nehod strmhlav lebo potom budes smutna. pridaj trosku viac na zdravom jedle, 3x do tyzdna trochu cvic a uvidis ako to pojde dole, budes sa smiat ake je to lahke

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Treba mi schudnúť však? :( - Fórum - ZDRAVIE.sk