Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

raz to tu uz niekto pisal len to neviem najst

bibisa

ale ja viem pricinu..mam znizenu funkciu stitnej ale doktor na mna dlabe a ja na neho teda tiez..nechcel mi dat tabletky na stitnu a potom ked som mu volala ze som mala ist na objednany termin po polroku tak som mu volala a ani nezdvihol...a preto to chcem riesit doplnkami...a ano myslel som dlhodobo ale nie s tymi pripravkami co slubuju rast vlasov..proste doplnok kt budem uzivat aj pol roka aby som videla ci mi nejaky ten vitaminik chybal v tele tiez ako aj to s hormonami.
ja som kadernicka a viem co ej dobre na vlasy a co nie.tak isto viem ze tie produkty co slubuju rast a hustotu su p.covina jak mraky.to ti len zaisti to aby vlasy vyzerali krasne z vonka a aby prestali v niektorych pripadoch vypadavat. chnapes? ;)

bibba

a treba najst pricinu. ja som pred tymi dvoma rokmi mala pred maturitou akurat, mohol to byt stres napriklad. aj ked mne sa nezdalo, ze by som sa ich nejak bala, alebo nejaka hormonalna zmena v tele. lebo od tej doby nemam 28dnovy cyklus ale 24dnovy. niekedy aj 22. ale ostalo to pritom 24.

bibba

bibisa? ake tabletky? to praveze su take vyzivove doplnky ako hovoris do ust ham ham :) a ked uz ide o to, ak si chces v niecom pomoct, tak to dlhodobo robit musis. myslis ze ti vlasy prestanu padat z tyzdna na tyzden?

angela85

ok tak z tych vitaminovych doplnkov tu bol spomenuty Bkomplex,dermax, zinok a zihlavovy caj
este nieco???
a co po vysadeni antikoncepcie? co by bolo najlepsie, tam som ochotna aj viac investovat, ale tiez chcem nejake doplnky ci nejake tabletky na akne,mozno to vekom ustupilo ale na to sa nechcem spoliehat

bibisa

vsak hej vyrastie ale ked je naruseny miesok kde je cibulka vlasu darmo budes pouzivat taketo vyrobky ked ten miesok neni dost silny aby novy vlas udrzal v nom.

JA CHCEM LEN VYZIVOVY DOPLNOK-VITAMINY...NIC VIAC :D

angela85

no neviem, lebo mne volakedy vzdy vyrastali take nove vlasy, take som to mala okolo kutov strapate a vlniste, ved ked ti nejaky vlas vypadne, tak ti moze znovu narast, aj moje sestre tak vyrastaju nove vlasy.

Annika1987

Ja to riesim tabletkami Dermax, dostupne v lekarni, myslim, ze zacali ucinkovat ale neberiem ich prilis pravidelne ;D

bibisa

no nebudem rozpisovat ako som behala po ndoktoroch s tym a na endokrinologiu a bla bla bla lebo uz som raz taku temu urobila ale proste uz mi dlhsie vypadavaju a kozna predpisala alpicort F pomohl mi to asi na 3 mesiace ale teraz zas vela.preto chcem skusit do seba napchat nieco co mi mozno chyba a to ten zinok a este co poradte :P

bingham dik za radu ale s bkomplexu sa pribera a myslim si ze je na mne dost sadla :D

a aj bibbe dakujem ale nechcem taketo tabletky a vodicky co musim dlhsiu dobu uzivat.chcem skusit proste vyzivove doplnky-tabletky-do ust-ham ham :D

vystresovana

var si zihlavovy caj :) a tiez ja som uzivala cesky REGHAAR, ma vela vit. B, a je lacnejsi ako Revalid, Revalid stal az 25 eur v obchode kde som bola atolko za obycajne vyzivove doplnky si nemozem dovolit, Reghaaar mi pomohol- vlasy mi prestali vtedy vypadavat a citila som sa super :) ale naspet nezhustli :( na obnovu hustoty nepomaha nic a skusala som aj vodicyk atd...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

raz to tu uz niekto pisal len to neviem najst - Fórum - ZDRAVIE.sk