Mokrý orgazmus

Pomoc123

Chcela by som pomoct alebo ukazku ako mam dosiahnut mokry orgazmus. Chceli by sme s priatelom mat sex ale bojim sa toho ze bude sklamany. Budem velmi vdacna za nejaku instruktaz alebo video .

Pomoc123

Chcela by som pomoct alebo ukazku ako mam dosiahnut mokry orgazmus. Chceli by sme s priatelom mat sex ale bojim sa toho ze bude sklamany. Budem velmi vdacna za nejaku instruktaz alebo video .

ferdo.mravec

Mala by si viac experimentovať s vlastným telom a "hrať sa" tam dole, čo ti spôsobuje aké pocity atď. "Výbavu" na mokrý orgazmus má každá žena, avšak nie každá si dokáže sex naplno užívať. Niektoré ženy môžu mať nejaké sexuálne zranenia a traumy a kvôli tomu si nedokážu sex užívať na plno. Veľmi dobrý článok a návod na ženskú ejakuláciu je tu: -odkaz odstránený-

Brunet

Do nedávna som ani nevedela, že je mokrý orgazmus možný. Mám 17 rokov a s priateľom , ktorý ma 18 sme spolu rok. Sex sme ešte nemali ale dráždime a provokujeme sa. Pred pár dňami ma robil jazykom a 2 prstami. Pred tým mi vybozkával chrbát a nožky od prštekov až ku gaťkam. Ležala som na chrbte a lapala som po dychu , je neskutočný !! Bola som v 7 nebi, ale zrazu som začala mať pocit , že mi treba čúrať, bála som sa aby sa nestal trapas. Ten pocit po par sekundách prestal a zrazu zo mňa niečo vystrieklo. Bola som veľmi prekvapená, keď začal wawkať a tešiť sa z toho že ma priviedol k mokrému orgazmu. On bol z toho úplne mimo a aj keď to bola iba tekutina bez chute a vône, najradšej by ma celu spapal ( mal od toho nie len prsty ale aj posteľ) . Neviem ako to urobil, ale je úžasný!! Je to neskutočný pocit!A stane sa to drogou nie len pre vás ale aj pre neho. ODporúčam !!!!!

okioki

ahoj, podľa mna to je šikovnosti partnera
mne sa to nikdy nestalo ani keď som sa sama ani pri bývalom, ani som netušila že ja toho budem schopná vôbec :D moj terajší partner to jednoducho vie... inakšie vysvetlenie asi nie je :D ale možem ti povedať že som bola totálne v šoku keď sa to stalo prvý krát, cela posteľ mokrá do nitky

vajcoš

Moja manželka je vlhká vždy,ked si dá pohárik dobrého vína a robím jej to jazykom tak vystrekne aj 8-9X za sebou,je to bomba....