Mokrý orgazmus

AdamKrt

Striekanie moze byt enormne, ked je dobre vydrazdenie. Moze sa to stat kazdej zene, predsa len, vybava je podobna. Nie u kazdej je to vsak spojene s orgazmom.

alenka_maxova

suhlasim s blondulou a lulu :) Mokri sme obaja zo mna az za usami, ale striekanie ziadne :) Nuz, treba skusat, trenovat, hrat sa, spoznavat...myslim, ze to raz dame baby :D

mando-diao

neviem ci kazda ale da sa to "naucit". ja som ho dosiahla az s terajsim frajerom napr. ked lezim na chrbte a on mi prstami drazdi vrchnu stranu broskynky alebo ked som ja hore alebo kasika no musim mat zdvihnute nohy. ;) vrelo odporucam... krasa

janekMY33

Never tomu ze kazda?Niektore to skratka maju v sebe a dokonca sa jej nemusi pacit chlap priam hnusit ale mokra bude aj tak ked ju tam chyti

blondula

musim povedat ze nato,ze ja byvam velmi mokra,az tecem...som este nikdy nestriekala :DDD mozno keby som v tom momente jak mam orgazmus silno zatlacila....neviem,len by som sa zase bala,aby sa nestalo nieco "neprijemne" :DDDDD

AdamKrt

Podla mna to mozne je, ved zena je zena so vsetkym. Otazka je, len ako sa dokaze uvolnit, ako si sama, ci jej partner dokaze stimulovat dane zony. Pre niekoho to moze byt jednoducho slaba stimulacia a treba mu silnejsiu, alebo iny pristup.