Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

update norbiho tajomstvo

Inga1575

smajliQa:
dakujem za radu /tie chlebíky/
a vau chcela by som mať tvoje kilá, neviem síce o čom ste si písali a čo je PPP, ja sem chodim len občas. ja som mala dakedy pri výške 160/47-52kg potom som vola 3x na umelom opl.a vtedy to začalo teraz mam 82 a neviem sa ich zbaviť, tak hladam 10 rokov nejake riešenie, prešla som všetkým a neuspešne

smajliQa

som na hranici... ak si ratam BMI na chudnutie-ako. tak mi to vyhadzuje podvahu,,, ale nemam podvahu rozhodne.
mam miery 89-62-88 a viac nechcem.

smajliQa

bibisa, samozrejme ze viem, ze v ovoci je vela cukru... a prave preto nejem sladke...
sacharidy doplnam v podobe zemiakov, alebo teda v podobne prirodneho cukru, cize v ovoci, a vyberam si ovocie menej kaloricke...

aj v tom, ake ovocie jes je velky rozdiel.mam 166/52 a momentalne sa citim dobre :)

bibisa

hej to viem...ale ci ti vies ze v ovoci je vela cukru...
vsak ale ak sa citis ty dobre to je prvorade a moje prispevky su teda uplne bezpredmetne :D

smajliQa

jem 5 krat denne, sladke skoro nejem.
iba ovocie, vo vacsom mnozstve.
pozna ma tu skoro kazdy, takze asi mozno aj ty vies, ze som po PPP.

smajliQa

bibisa

ja nechcem zhodit, chcem si len vahu udrzat, a ja si dam napriklad 3 chlebicky a ktomu cottage a vela rajcin... takze nie ze by som vyzrala cely balik na jeden raz :D

bibisa

baby nechcem vas nejak nahnevat ale tie chlebicky niesu absolutne vhodne ked chcete zhodit...su robene na "oleji" a maju vysoky glikemicky index.

smajliQa

mne dnes priatel kupil v lidli celozrnne chlebiky tiez, ryzove.. volaju sa crock croc, a su super... jeden ten chlebik ma len 25 kcal...
ale mam rada aj ine, z kauflandu tie fitness,, modre :)
ziadne ine nejem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

update norbiho tajomstvo - Fórum - ZDRAVIE.sk