Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Práca

bibisa

no len taku lahku pracu...som tu este len nieco vyse 4 mesiace.nahadzujem udaje o objednavke do systemu,robim tyzdenne flight schedule,nahadzujem casi kedy odislo auto z VIE,tyzdenne spisanie faktur co ide do nemecka a dnes sa idem zaucat na operation co je praca v sobotu lebo sa tu striedaju len 3.tak ja budem stvrta.a inak si valam sunky v robote :D
jaj a samozrejme zakladam do sanonu :D

smajliQa

no tak dnes sa to, mam klud... :) inak ty to mas dobre, ked robis v obchode, vsetky modne vystrelky ti prejdu rukami, mozes vyberat ... :)

talentmania

Fuu az som si odfukla lebo ja tu poznam asi kazdy bar :D))Tak potom ostaneme pri tej kavicke vedla seba:D)Aj ja dnes robim to mame super robotu asi mas vela ludi co ako ja :)

smajliQa

:D:D:D:D ok, bude to tajomstvo tvoje :D takze mozno hocikedy pijeme pri vedlajsom stole kavu, a mohli by sme hodit debatu ale nepozname sa.. mile :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Práca - Fórum - ZDRAVIE.sk