SEMINAR KTORY MI ZMENIL ZIVOT

Príspevok v téme: SEMINAR KTORY MI ZMENIL ZIVOT
dominicenka

ahojte vsetci. chcela by som sa podelit o moju skusenost, ktora nastala asi pred mesiacom ked som dostala pozvanie na nejaky seminar od kamosky ze tam budu rozpravat o zdravi a redukcii nadvahy. vahala som lebo ako vela ludi uz ma otravuje skusat nieco nove a nefungujuce,
nakoniec som sa rozhodla ze tam pojdem a poviem vam, lepsiu vec som ani nemohla spravit, nielenze som zistila ze moj organizmus ma tak slabu kyselost, ze az teraz viem preco som sa citila vzdy tak unavena ale rozhodla som sa skusit schudnut s tymto programmom, kde ste v podstate stale pod dohladom, kazde dva tyzdne kontrola vnutorneho tuku a citim sa naozaj skvelo a to redukujem svoju vahu iba treti tyzden aj ked som zacala davnejsie, maju v tom naozaj super system. keby ste chceli vediet o tomto seminari viac kludne vam poradim lebo ludia ktory chcu schudnut tak tato cesta je asi najlepsia. teraz uz si nedovolim tvrdit ze to je nejaky seminar ale to najlepsie miesto na svete a tymto chcem aj podakovat panovi doktorovi ktory je naozaj super...

BJ

Je pravda, ze odkyselenie a chudnutie funguje aj bez liekov a Aloe Vera gelu, ale niekto potrebuje tu "magiu" v tom, tu zazracnu pilulku, ktora to akoze robi. Inak sa neprinuti podla toho zit, kolko ludi si precitalo knizky o pH a zasadotvornej strave, a lezia im v prachu zabudunute, zatialco na tanieroch sa im valaju same kyselinotvorne jedla. Je to o psychike.
Podla mna to moze fungovat, zalezi na cene, ale vela ludi sa viac prekona, ked je pod dohladom, akoby to robili na vlastnu past.

boba 77

to dominicenka
Neviem síce čo myslíš tým ph organizmu...Pokiaľ viem tak sa meria hlavne ph moču a to mám vporiadku :)
Ohľadom zdravého stravovania a odkyslenia som už toho hodne prečítala a mám to odskúšané na sebe. Nepotrebujem k tomu semináre, kde sa tvária že chcú človeku pomôcť a ťahajú z neho peniaze.
Nerozumiem čo si taká prudká....
Povedala som si svoj názor

blondula

tabletky,tabletky,tabletky... furt len nejake lieky preboha !!!! nic v zlom,ale ja by som sa na to moc nespoliehala !! jediny zaruceny sposob na schudnutie je zmena jedalnicka a pohyb,pohyb,pohyb a este raz pohyb !!! a ziadne chemicke p.coviny zase !!! len kopa penazi za to sa vysere,to radsej za tie peniaze budem sa chodit potit do posilnovne....

ratrace

dominicenka, tak ty máš percento tuku v tele 7 percent a chceš schudnúť 10 kíl??? moja drahá, keď nevieš, u zdravých žien je percento telesného tuku min. 21 percent!!! ani nevieš ako si sa prezradila :o)))))))!!!!!! píšeš sem len samé sprostosti...

dominicenka

tak prva vec anjejlik ani raz som nepovedala ze som za mesiac zdredukovala to co som chclea najprv sa nauc citat pretoze taketo spravy ked niekto pise tak sa ma to dost dotyka. ked tu niekto pise ze posun dalej kontakt tak ho sem asi dam a ked viem ze nieco funguje tak si myslim ze to asi funguje, ty budes mat pravdepodobne nejaky komplex voci takimto veciam a bola by som velmi zvedava ake ty mas ph v organizme.
viem ze ide o zmenu na cely zivot ale nechapem kde si zobrala ten //mesiac// ked ja redukujem ZATIAL mesiac. a ked mi to pomaha tak preco by som to sem nemala napisat??
kazdy mas svoj nazor..
ty si urcite bola niekde tiez, oklamali ta a teraz sa vyburavas vsade kde sa da.
aj taky ludia musia byt.

boba 77

Niekto si tu robí REKLAMU !!!
Takúto hlúposť som v živote nepočula.
Odkysliť organizmus sa dá bez tabletiek a pochybného gélu a to správnym stravovaním. Nemusíš kupovať drahé prípravky, stačí ak v tvojom jedálničku bude min.50% ovocia a zeleniny a zaručujem že si udržíš peknú postavu a hlavne zdravie. A ešte jedna vec chudnutie nieje jednorázový proces, tu ide o zmenu k zdravšiemu jedálničku, ktorý by si mala preferovať CELÝ ŽIVOT !!!!!, nie len \"mesiac\", kým sa dostaneš na vysnívanú váhu.
Už ma unavujú tieto články o zaručených diétach.

dominicenka

stranka je www.revolucnihubnuti.cz

v cechach to vraj funguje viac ako dva roky na slovensku organizuje seminare pan Jakubec tu mate cislo 0902 589 343
jemu staci zavolat a on vas pozve na ten seminar
inac mozno ste niektora z vas videli v telke alebo citali clanky s Ivom Vojtekom ktory tiez tymto systemom zredukoval asi 20 kilo
je to fakt senzacia
naozaj odporucam a zelam veeela zhodenych kilogramov