O com je kamaratsvo?

Príspevok v téme: O com je kamaratsvo?
antikala

Uz od 13 rokov vzdy pridem o nejaku kamaratku, lebo si najde priatela a viac si na mna uz takmer ani nespomenie. Teraz zase som takto prisla o dalsiu kamaratku a to uz mam 25. Super sme si rozumeli, chodili spolu do mesta, na kupko, proste ako kamosky. A spoznala jedneho chalana, tyzden su spolu a uz ani v plane nema so mnou ist von, uz je len s nim. Ja som rada, ze si ho nasla, ale nechapem preco, ked si najde nejaka moja kamoska frajera som hned mimo hru. Ja, ked ma frajera nikdy sa nezameriam len na neho. Momentalne frajera nemam. Vsetky kamosky su zadane, alebo byvaju daleko. Kamosov takmer ani nemam, kedze vzdy chcu aj sex. S mojim naj kamosom (byvalym) sa uz tiez kvoli tomu, ze chce sex radsej ani nestretnem, a len cez net, mobil som s nim v kontakte. Partiu nemam, vzdy mi viac vyhovovalo ist von s jednou kamoskou ako s viacerymi.
A tak proste som sa zamyslela nad tym, ze naco je kamaratsvo, ked trva, len dokym si kamoska nenajde frajera? Potom to uz nikdy nie je ako dovtedy. A jasne, ze kedze som taka ze radsej som von s iba s jednym clovekom, aj kamosky boli vzdy take (vrana k vrane sada), a tak proste su s nim a na mna si uz nespomenu.

A nejako o vztah nemam momentalne zaujem, dost som sa v poslednom vztahu sklamala, ale asi si budem musiet najst frajera, lebo uz to vyzera tak, ze nebudem mat s kym ist teraz ani poriadne von.
Som jedina co prichadza o naj kamosky, ked si najdu frajerov?

marlenka 42

no antikala neviem ako to vnimas ty ale aj ty si musis uvedomit , ked mas naj kamosku ako pises je to o tom ked si najde priatela nemoze byt stale len stebou a vodit ta vsade za rucicku aj s priatelom ako male dieta , treba si to trosku v hlavicke uvedomitt lebo skus sa na to pozriet jej ocami alebo sa vzi do jej situacie , keby stretnes muza s ktroym chces byt , mate sa radi jasne ze ajj s kamoskou vybehnes par krat do trojky von ale nie pravidelne ,,, to tak nefunguje pri dospelych ludoch ,,, je to o inom ,, to aj ked budu spolu v tom najlepsom v polsteli chces aby ta vzali so sebou ??? to je trosku cudne ,,no prepac ale mala by si si si aj ty najst kamarata alebo priatela lebo takto nemozes lipnut na naj kamoskach ako taka sva pricucnuta ,,to nie je o tom kamoska naj ked sa raz vyda zalozi si rodinu tiez nebude mat stale cas len na teba a uz bude riestitt vlastne vecii a nie teba aj na to sa priprav je pekne mat najlepsiuu kamaratku ale ked pride laska treba sa tesit s kamaratkou a nie byt nahnevana ze sa vykaslaa lala na teba ,,,))to nie je o tom ,,,to by potom pary vobec neexistovalii ,,, ale len do trojky ,,, toto trosku asi msuiss este dospiet moja ,,, ) vezmi si ze ty ,,ze budes mat priatela a kamoska nie a teraz pojdes na rande a vsade ju budes vlacit zo sebou ???????? trosku sa treba zamysliet aj nad sebou a hlaadat chybu aj na sebe ,,kamoska si chce aj uzit jasne ze aj stebou ale ak je na chlapov tak jasne ze chce mat aj chlapa pri sebe nie len cely zivott teba ,,, nemozes byt tak zavisla na kamoske najdi si ich viac alebo toho frajera pockaajj potom si ani nespomenies ze mas najlepsiuu kamosku

jajka001_

nemala by si sa tak fixovat vzdy na jednu babu, najdi si viac kamosiek , aj ked nebudu "naj" , nemozes ich tak pretazovat, byt na nich zavisla. je normalne ze ked sa dievca zalaskuje, venuje sa priatelovi a chce byt co najviac s nim.

deinaje

ahoj,

mam uplnu pravdu, ja to tak tiez mam. Stratila som prednedavnom dlhorocnu kamaratku (kvoli niecomu inemu ako ty pises, ale boli v tom aj docela podobne veci ako v tvojom prispevku) a odvtedy ako by sa s kamaratkami, ktore mam okrem nej zlahla zem..Nie doslovne, ale je to tak. Mam skvelu kamaratku, ktora je vsak KAZDY den so svojim frajerom, niekedy aj dvakrat a cez vikendy ani nehovorim. Mne sa to zda byt az chore ako je ten chalan na nu fixovany, ved poznam chlapov, ktori chcu zvacsa volnost vo vztahu a nie stale byt s priatelkou. Ale nie o tom som chcela..skor o tom, ze na mna si potom nenajde cas, vybehne so mnou len obcas na kavu, aj to ked sa ja ozvem, alebo to spravi tak, ze najprv je chvilku so mnou a potom uz cupita za nim alebo ide so mnou len vencit psa...Samozrejme po mojej aktivite, aby sme sli...Uz mi to ide celkom na nervy, pretoze vikendy casto som sama, kedze ostatne kamaratky idu domov a v Ba ostavaju len malokedy na vikend a sice mam aj kvazi priatela, ale ten je tiez daleko odomna a tak sa stretavame, len ked mozeme. No mrzi ma, ze cez vikendy je to potom take ake to je..Nanic. Hlavne v lete. Naozaj si myslim, ze aj pre vztah je lepsie, ked dvaja nie su stale spolu. a tiez ma mrzi, ze vzdy, ked si najde nejaka baba frajera, kamaratky idu bokom. Ako by sme predtym pre nich nic nespravili, nechodili s nimi von, ked nemali s kym a pod..smutne..btw..Nie si z Ba?:))

Ewka12

asi si fakt stretla len tie neprave baby,ja mam jednu odmalicka,kedysi sme samozrejme travili cas spolu stale,teraz ma mesacne dieta a muza,stretavame sa ale len sem tam,mozno raz za dva tyzdne,ale aspon si zavolame,dalsiu mam najlepsiu,ktoru som nasla az na vysokej,byva asi 40km odo mna niekedy sa aj dva mesiace nevidime,ale je mi najblizsi clovek a aspon si casto volame,pojde mi za svedka na svadbu.aj tehotne sme zostali v rovnakom case...haluz.musis si najst asi nejaku uz zadanu co bude mat aj na teba cas.drzim place

antikala

bibisa, iste si najdes taku kamosku, ktoru budes povazovat za naj :-). Ja ju momentalne uz tiez nemam. Doteraz som si myslela, ze kamaratsvo je viac ako vztah medzi partnermi, lebo ti sa mozu rozist...Ale aj kamoska moze prestat mat zaujem, ked si najde frajera, takze je to tak jedna jedna.
Ewka nezavolala ma s nimi von, ako s nim zacala uz ju nezaujimam. Teda mozno zaujimam, aj v podelok mi pisala sms, aj na fb mi pisala, ze ani som nedala vediet ako som dopadla (na tom kde som bola), ze ona cakala ze dam vediet. Ale von uz chodi len s nim...Proste ako vsetky ostatne take kamosky co som s nimi travila vela casu, uz len na nete som dobra, to sa ozvu...
Ako, kedze od 13 tak prichadzam o kamosky, ked sa zalubia, uz ma to nejako az tak netrapi, zvykla som si...Mna len zaujima Vas nazor na to, ze naco je vlastne kamaratstvo, ked trva iba kym si kamoska nanajde frajera..

žažiká

no u mna je to podobne ako u teba tiez sa zrazu vsetky kamaratky vyparili ked si nasli priatela, ja zase vztah mam niekolko rocny ale nikdy som neuprednostnovala priatela ale snazila som sa to nejak skombinovat aby boli vsetci spokojny...neviem preco su niektore zeny taketo, teda aj chalani poznam aj takych co tiez zabudli zrazu na kamaratov...neviem...oni to neskor pochopia ked pridu o priatela, priatelku a uz nebudu mat pri sebe nikoho...

Ewka12

ja nechapem ze to takto je,poznam aj ja take pripady.nastastie mam aj kamosky,ktore zostali a stretavame sa,uz nie tak casto ale predsa.ale preco nejde s tebou von aj s frajerom?ved aj v trojici sa da ist na pivo ci najest sa...nie?momentalne zazivam podobne veci,odstahovala som sa mimo mesto,sice len 12km,auto maju vsetci.ale jediny kto chodi na navstevy som ja.ked nepridem ja do rodneho mesta,oni nezavolaju ani nepridu.chapem ze maju rodinu,ale ja tiez mam priatela,ideme sa brat a cakam babo.casom je to asi tak ze kazdy sa na kamaratov vykasle a ostane ti ozaj len ta rodina

User_37597

no ja si myslim ze moj nazor je hlavne pre to taky ze som naozaj nikdy nezazila to prave kamaratstvo.vzdy bola nejaka osoba co mi totalne podrazila kolena,vysrala sa na mna,ohovarala a urazala ma.a v prvom rade nikdy nebola taka co by sa sama ozvala vtedy ked nic nepotrebovala.
:)este nezomieram..mozno to este zazijem :D

antikala

bibisa, ale ja som uplne pokojna :P. A ako teda nazves kamosku, s ktorou chodis stale von, vsetko si vravite, ste si oporou, pomahate si a pod?
Ja neviem, ako ty, ale ked si s niekym tak super rozumiem a prezijem s nim rozne pekne situacie, a citim sa s takym clovekom fakt dobre, tak po case ho zacnem brat ako naj kamosa (kamosku).
Tak isto, ked som chodila s byvalym, super sme si rozumeli a stali sa z nas aj naj kamosi, aj po rozchode sme boli naj kamosi, ale uz ho za naj kamosa nepovazujem.

User_37597

antikala
nemusis hned stresovat a rozculovat sa..napisala som ti to normalne a je snad normalne ked sa v jednej teme najde aspon jeden clovek kt to nepochopi uplne presne.vies ono iba s viet a slov nevycitit emocie a celkovy prezitok ako z hovoreneho slova.
no ale aj tak si stojim za tym ze ako mozes mat stale inu naj kamosku.je to len moj osobny nazor.ja som sa raz pomylila a sakramensky ked som jednu babu zacala povazovat za naj kamosku..a potom som sa uvedomila po istej situacii a hned som vedela kolka bije a kto je prava naj kamoska ako sa hovori.