Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stale neuspesne....

Príspevok v téme: Stale neuspesne....
simcca..

Ahojte...som si vedoma..ze je tu vela takychto tem..len chcem mat raz aj ja vlastnu ;).....
Potrebujem poradit...od tych..ktore boli a su uspesne....
Mam 172 cm a 63 kg....niekto povie...to je akurat....ale ked sa vidim v obtiahnutom trickua rifliach..veru....pohlad na spodne brucho pekny nie je....
Chcela by som Vas popsrosit...ci by niekto venoval chvilku svojho casu a napisal mi jedalnicek..ako ma vyzerat....
Lebo...som sportovkyna....bicykel, korcule a beh...samozrejme dlhe prechadzky....ale moja postava vyzera ze :\"Sedim na gauci..cely den s cokoladou v jednej ruke a cipsami v druhej\" :(
Aj ked to tak nie je....je pravda ze sem tam si dam neico sladke..ale nie tolko ze by som mala vyzerat tak ako vyzeram.....Nejem vyprazane a tazke jedla..uprednostnujem zeleninu ovocie cottage celozrnne pecivo jogurty.....ale moje telo..akoby ma nevnimalo..proste nic....ziadne kilo dole...uz ma to hneva.....v takomto stadiu som uz dobre 3 roky...ja viem...ze to co clovek nabera cely zivot nechudne za dva tyzdne....to mi je jasne..ze treba klud rozvahu a pomale chudnutie....a zmena zivotospravy...ale ja uz neviem co jest....a hlavne kedy co jest.....moze mi niekto poradit..???....Dakujem vopred ;)

chantalka198

Ahoj,

ja zapasim s podobnym problemom. mam 173cm a ked ocami hypnotizujem vahu tak 67kg. Som aktivna sportovkyna, okrem karate chodim do posilky, co mozem siprejdem peso alebo po schodoch. Nemozem povedat ze moja strava je ukazkova, ale snazim sa kontrolovat sa, to znamena ze o cipsoch a sladkostiach, fastfoode a pod. casto nechyrujem mesiace. Vaha mi kolise od mladosti (jojo efekt), za najlepsich cias som mala cca 58 kg, ked som takmer nejedla a to mi kazdy hovoril ze uz som prilis vychudnuta. Teraz ma nikto nenazve tucnou (okrem mna), nosim velkost S-M/ 36-38, miery mamm 91-72-94. Je to uz takto so mnou skoro rok a neviem sa nikam pohnut...

Sisi135

koala: Ak budeš jesť 3x denne proste ten metabolizmus nerozhýbeš tak aby spaľoval. A tie tri hodiny sú len cca kľudne môžeš jesť po 2-2,5 hod. S tým že prvé jedlo max. do hodiny od zobudenia a posledné dve hodiny pred spaním

koala.sk

Simcca..ja takisto bojujem uz druhy rok..ale neuspesne....sportujem vela...ale pravdepodobne sa asi nestavujem tak ako mam....viem ze sa ma jest 5 x denne..ale mne jednoducho staci 3 krat...lebo po 3 hod mi ani nepride na um ze zjedz nieco je cas...a podla mna ked jem prve jedlo o 8 hodine rano tak mi to vychazda na tie 4 jedla..a nie 6 ved to by som musela byt hore uz od 6 aby mi to nejako vychadzalo....ale ak ma niekto rady ako kedy co a kolo jest....rada sa priucim...:)

Branislave

Ja som videl ženy ktoré majú 170 centimetrov a 80 kilogramov, no málo kto by mi veril, ale naozaj sa mi taká žena zapáčila. Mala kilá na správnom mieste (nemyslím, že mala iba veľké poprsie), ale mala trochu väčšie brucho. Môj názor je ten, že v TV a všelijaký časopisoch ukazujú chudé silikónové prsnaté ženy.

mriezka

Viem Ti poradiť niečo, čo spaľuje tuky. A potom skús nájsť cvičenia, ktoré namáhajú tie časti tela, na ktorých sa Ti ukladajú tukové vankúše. Napr. ak chceš mať štíhlejší driek: stoj rozkročmo, dlane za hlavu, lakte tlač dozadu a úklony v páse doprava a doľava. 20 x, potom zvyšovať každý deň o 5. Alebo skús zumbu - je vynikajúca. Celkový pohyb nemusí ale vždy pomáhať. Tak teraz tie spaľovače: používaj čo najviac škorice, pi mrkvovú šťavu, užívaj kalcium, jedz červené mäsá, jedz čili, pi červené víno. Pred jedlom vypi 2 dcl vody, prípadne šťavu z polovice citróna. Držím palce. :)

dominicenka

prepac kopiprovala som ti iny link len to nejako nespisalo precitaj si moju temu v sekcii spravna vyziva
seminar ktory mi zmenil zivot

dominicenka

www.zdravie.sk

tu mas odpoved na svoje otazky nic lepsie podlamna neexistuje

a ked chces tak cim skor zavolaj tomu panovu a budes mat pokoj

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stale neuspesne.... - Fórum - ZDRAVIE.sk