Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Celkovy nazov choroby podla kodu diagnozy

LadyOpium

podla mna ten krizik znamena ze pacient na to umrel resp. pricina smrti a ne ze sa na to da umriet...ale to je tiez len hypoteza:)

aljoška

Ethel,tie krížiky sú uvedené pri diagnozach,ktoré sme pozerali cez google.To nie,že dg napísal lekár a dal tam krížik.Preto sa čudujem,lebo v knihe Medzinár.klas.chorob to nie je a neviem prečo sú tie krížiky uvedené tu na internete.

ethel

keď tak na to človek pozerá....možno to myslel lekár tak,že tá dg je pozit.,teda máš ju(alebo niekto komu si to vyčítal).Proste čisto ako prítomnosť tej choroby v organizme.Podla mňa ide o svojskú značku,značenie konkrétneho lekára.

aljoška

Ináč to aj mna napadlo,ked som to tak pozerala,že može ist o diagnozy na ktoré sa može umriet.Ale to je len domnienka.Ozaj som sa s tým stretla prvýkrát.

dr.dr

Ja si to iba myslim. Aka je pravdepodobnost, ze nezomries na rakovinu? Vecne tu aj tak nebudeme. Lenze rad by som vedel co ten krizik (znacka,znamienko) znamena.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Celkovy nazov choroby podla kodu diagnozy - Fórum - ZDRAVIE.sk