Vecna bolest hlavy

Príspevok v téme: Vecna bolest hlavy
sumsumienka

Dobry den. Uz dlho ma trapi jeden problem, mam velmi silnu takmer kazdodennu bolest hlavy. Boli ma uz cca rok a pol. Minuly rok v maji som bola poslana za ortopedom, behala som po vysetreniach asi mesiac, zistili mi skoliozu do S, prehnutu panvu, tahanie tela do lavej strany, ploche nohy, zablokovane stavce, no proste kopec problemov s chrbticou.. Ortoped ma presvedcil, ze najlepsie bude, ak si ich dam napravit, tak mi ich napravil a na mesiac-dva bolest ustupila. Potom to znova zacalo, ale nevedela som sa odhodlat ist znova k lekarovi (neznasam behanie kade tade po vysetreniach a mala som toho vela v skole), az tento rok, myslim ze v aprili som sa jedneho rana zobudila na to, ze mi v krku nieco prasklo a mala som pocit, akokeby sa tam nieco "rozsypalo", proste taky zvuk, akokeby som prezuvala strk. A odvtedy to ide dolu vodou. Bola som na pohotovosti, hlavu som mala vykrivenu do lavej strany a viac ako tyzden som s nou absolutne nemohla hybat. Iba golier na krku, lieky, kazdy sa mi smial, ale nikto ani netusil, aka to bola bolest. Zas mi povedali to iste, blokacia krcnej chrbice. Ale tentokrat som si to uz napravat nedala. Bola som na laseri, rehabilitaciach, nic nepomaha. Kazdy den ma trapi prudka bodava bolest bud v temene hlavy alebo v spankoch. A odkedy som pred tromi mesiacmi zacala brat HAK, mozno sa to este len zhorsilo. Uz neviem, co mam robit, zas mi na vysetreniach povedia to iste, na gynekologii mi povedia, ze to je z chrbtice a HAK menit nemusim, na ortopedii povedia, ze si na to mam davat konsku mast.. Ja fakt neviem, ako dalej, bezne lieky ako panadol alebo ibalgin mi uz ani nezaberaju... Existuju nejake cviky? Stalo sa to niekomu? Nechcem uz vsetko riesit liekmi...

Ewka12

ahoj,co tu opisujes poznam.ja som mala od malicka problemy z chrbticou aj bolesti hlavy,v dospelosti prerastli az do dvojdnovych migren.tiez ma seklo v krku ze som nim tyzden nemohla hybat.mam skoliozu,zlu klenbu noh a hypermobilny syndrom(to su problemy s klbami).napisem co mi pomohlo.na bolest hlavy hlavne vela vela pi,hlavne vodu,aj nasilu ked si neni smadna sa napi,potom si zvyknes pit vela automaticky.ja som zistila ze sa mi zrak zhorsil,aj z toho skulenia ma asi bolela hlava.daj si vysetrit zrak.mam na pocitac a TV okuliare.na chrbticu neberiem uz ziadne lieky ani maste,len ma uspavali.chodila som po doktoroch a rontgenoch.je to zbytocne.musis cvicit,cokolvek co ta bavi,ale hybat sa,lebo ked je svalstvo okolo chrbtice ochabnute,vtedy su s nou problemy a bolesti hlavy.najlepsie je plavanie alebo posilnovanie chrbatu v posilnovni.ja som aj na zumbu chodila.aspon 2x za tyzden sport.zacala som chodit na masaze,pravidelne kazdy mesiac,zo zaciatku kazdy tyzden kym mi tu chrbticu maserka nedala trochu dokopy.vzdy ked tam pridem,robi mi masaz noh,cez chodidla naprava aj chrbat,potom masaz chrbta a hlavne krcnej chrbtice.ja takto masaze plus cvicenie a vela tekutin robim uz dva roky,odvtedy sa to zlepsilo,migreny prestali uplne,hlava ma sem tam zaboli cez menzes,a chrbat je v pohode.neuzivam ziadne lieky ani maste,nic.HAK som prestala brat,je to umele svinstvo aj z toho ta moze boliet hlava.skus sa inspirovat

StanleyH

bio, porad verejne, zdielaj, alebo si Herbalife?

tak k veci, vacsina bolesti je sposobena zacvaknutymi nervami alebo podobynmi vecami. do chrbtice sa nahhorsie dostavy vyziva, cize trpia potom ine klby a nervy v tele su potom popreplietane. HAK..no to co robi tabletku tabletkou je svinstvo a uklada sa to do klbov, co ti tiez nepomoze. Konska mast? to je co za ortopeda ze to odporuca? To je od bolesti a ne na vyriesenie bolesti. CHces utlmit bolest apebo sa jej zbavit? Migreny suvisia aj so srdcovocievnym systemom, cize zosumerizovane. Treba ti mineraly ,vitaminy, antioxidanty na srdce a na odblokovanie nervov. Je to velky komplex a aj financne narocny, mozno sposobeny setrenim a kupovanim si lacnych nahrad stravy ... mozno ti ten bio ci kto ponukne vitaminove doplnky syntetickeho charakteru alebo vseliek aloe