Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odstranenie znamienka - potrebujem radu

Príspevok v téme: Odstranenie znamienka - potrebujem radu
Scotch

Ahojte. Potrebovala by som poradit. Chcela by som si dat odstranit pomerne velke materske znamienko. Je na dost viditelnom mieste, preto by som chcela, aby jazva zostala co najmensia. Poradte mi, prosim, ako mam zacat, kam treba ist a tak.. ci musim ist najskor ku koznej lekarke a ta ma odporuci na chirurgiu alebo ako.. a zaroven prosim nejake odporucania na nejakych dobrych doktorov, co to robia, od vas, ktori mate skusenosti. Dakujem!

elca

skus najprv kozneho,nech posudi ci ide o esteticky zakrok za ktory sa platí,
alebo zakrok je nutny z dovodu ohrozenia
/obrovske znamienko-na zlom mieste/ vseob.zdravot.poistovna to manzelovi preplatila-zalezi ako to kvalifikuje lekár

Scotch

ok tak super.. :) ale to sa asi moze robit len v zime ze?

a prosim, este niekto so skusenostami s plastickymi chirurgami v BA? kde mozem prist a ojednat sa..

annieee

nemáš začo :)
ja som bola v NR, no prvýkrát som sa prišla ukázať a objednať na zákrok, nepotrebovala som k tomu nič a sama som sa mohla rozhodnúť či potom chcem histologické vyšetrenie alebo nie

Scotch

anniee dakujem :)
a ty si bola kde? potrebovala by som nejake odporucanie na plast. chirurga v BA. a to tam len pridem a vezme ma? nepotrebujem k tomu nic?

annieee

nemusíš ísť kožnej, ja som išla rovno za plastickým chirurgom a keďže ho máš aj ty na viditeľnom mieste, radila by som ti tiež plastického, ten to vie tak pekne zašiť, že jazvičku takmer nevidieť (teda aspoň u mňa a mala som pomerne veľké znamienko -> 0,6cm). tak držím palce nech sa všetko podarí jak má :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odstranenie znamienka - potrebujem radu - Fórum - ZDRAVIE.sk