Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pigmentove škvrny na zuboch

Príspevok v téme: Pigmentove škvrny na zuboch
lenocka7815

moje dieta ma cierne skvrny na zubkoch stomatologicka mi povedala,ze je to pigmentova skvrna skusila som inu aky bude mat nazor ta zase,ze s vody o tom dost pochybujem lebo nik v mojom okoli to nema ani o tom nepoculi...vyskusali sme uz všetky zubne pasty co su na trhu uprednostnujem hlavne produkty s lekarne...teraz sme boli u dalsej stomatologicky ta jej zubky ozarovala,zbrusovala ale vsetko neodstranila obrusovanim sa nici sklovina prosim poradte daku radu co s tym ked uz ani stomatolog si nevie rady.

shaga3

Dobrý deň, rada by som sa Vás opýtala Lenocka7815 či sa Vám podarilo odstrániť tie škvrny zo zúbkov Vašej dcérky. Moja malá 15mes to má tiež, aj na nových zúbkoch a naozaj to zle vyzerá. Zubár to nechce ešte čistiť, nakoľko nevie vypľúvať. Viete mi niečo poradiť. Snažíme sa zistiť, z čoho sa jej to ukladá, keď kávu, čaj, dlhodobé užívanie atb ani nič podobné u nej neprichádza do úvahy. Ako ste vec vyriešili vy? ďakujem za odpovede

lenocka7815

Deee ta pasta sa vola REMBRANDT iste si uz o nej pocula zacala som ju pouzivat aj ja a vidim,ze vysledok sa dostavuje mozem odporucit...

lenocka7815

Deee moja mala to ma zvonka na vsetkych zubkoch skusame dalsiu pastu vyzera to na celkom dobrej ceste...chce to len cas a dufam,ze vysledok sa dostavi coskoro

Deee

Takisto so mala na zuboch čierne skvrnky, takisto mi potvrdili, že sú to pigmentove škvrny, mala som ich zvnutra, na horných zuboch, úplne pri dasne, zubnou pastou to nedate dole ani keby si sa pokrajala, mne to odstranila dentalna hygienicka, do poslednej bodky a odvtedy mám pokoj

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pigmentove škvrny na zuboch - Fórum - ZDRAVIE.sk