Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pocit častého nutkania na stolicu

bejfff

aj ja mám ten istý problém znova. Píšem znova pretože minulý rok som mala ten istý problém a po užívaní probiotík sa mi to upravilo ale na jar to začalo znova upravila som stravu ale ani to nepomáha :(

Lenka FITFIT

Ahoj, kludne sa mi ozvi na pavlanska.lenka@gmail.com a uvidime co sa s tym da spravit, skusim ti pomoct ako sa bude dat.

DxDomik25

Ja mam teraz tiez taketo problemy... Dufam ze to neni nic vazne ale iba nejaky psychicky problem.... Dva krat rano som mal krv na papieri... Ale iba raz za den a potom bolo Vsetko v pohode. Spim v pohode. Niekedy nemam chut na jedlo tak zjem iba tak menej. Moze to mat suvist s nejakym inym ochorenim alebo je to iba psychika? Poradte prosim.

juchuuu

karola.k: na blbosť nie je liek

hajenka28: prečo by sme sa ti ozývali ked mas dlho problem a nevieš ho vyriešiť?

complicated

gucciok85 dakujem velmi pekne za tip precitala som si to a myslim ze by to mohlo byt ono pretoze vsetko do bodky sedi...
hajenka28 uz sa stalo napisala som :-)

gucciok85

neviem ale moze to byt syndrom drazdiveho creva(ale nemusi),aj toto sa tak prejavuje,ja som to mala tiez,precitaj si o tom na nete.velmi vplyva na to psychika

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pocit častého nutkania na stolicu - Fórum - ZDRAVIE.sk