Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Návšteva doktora kôli padaniu vlasov

Príspevok v téme: Návšteva doktora kôli padaniu vlasov
Marek_

Zdravím,
Už to je roky čo mi začali padať vlasy, ako malý sa mi každý čo ma strihal sťažoval že mám husté vlasy, a teraz je to naopak, mám 25 rokov a už to začína vyzerať nepekne, je to pravdepodobne zdedené...
Ale píšem kôli niečomu inému. Nedávno som bol u kožnej, že aby som sa niečo dozvediel o mojom probléme, o možnom liečení a tak. No aj tá ma presvedčila o tom že naši doktori nestoja za nič a že keď nechodím s problémami za doktormi o nič neprichádzam. Na internete som už pátral dosť po informáciach o padaní vlasov, kade kdo spomínal vyšetrenia u doktora no ale táto? Povedala mi asi tké niečo že "ak už padajú tak už sa stým nedá nič robiť, že to je príroda" alebo niečo na ten spôsob, a aby som nepovedal tak sa ma potom ešte spýtala sa či mám niekoho v rodine... že áno pravdepodobne to bude dedičné ale proste takto to uzavrieť? Dala mi jeden leták na alcepin, ktorý som už skúšal ale ludia si naň sťažovali tak som radšej prestal a tým to zhaslo. Kde sú tie spomínané vyšetrenia čo na ne ostatní chodia?
A mimochodom som jej spomenul aj že mám podozrenie že sa na celom tele potím viac než by som mal, a ona mi podstrči letáčik na masť, to ma dorazilo. Aj v lekárniach poradia lepšie.
Tak ako to je s tými vyšetreniami? Bol som na nesprávnom mieste keď chcem zistiť presne kde je problém a nie to hádať?

suzisiska

pricin vypadavania moze byt tisic, od poskodeneho organu, cez pouzivania chemii, az po psychicke priciny a stres, ja s tym bojujem uz tolko rokov, ze ma to ani nevzrusuje a hoci si nefarbim necackam vlasy melirmi a netrapim fenovanim, aj tak mam problemy,a bude to jedine zo stresu. Viac o pricinach vypadavanie vlasov je tu: -odkaz odstránený-
Ak ta doktorka dostatocne nevysetrila, urcite si najdi ineho lekara.

Genesis

a pokial chces odbornika na muzsky typ plesatosti tak to sa hlasim :) ... v tejto republike nie je nikto kto by vedel o nej viac ako ja :) .. teda aspon o tom velmi silne pochybujem :)

Genesis

Marek

citujem:
K tomu finasteridu. Tomu sa rozhodne chcem vyhnúť, no a narazil som pred pár dňami na niečo zvané extrakt z saw palmetto, vraj to je s presne tým istým efektom ale úplne bez vedľajších účinkov, takže minimálne toto ešte skúšať budem, ale ako hovorím, potrebujem to prebrať s nejakým odborníkom a neviem sa ku žiadnému dopracovať.

hehe boze ty si taky naivny :) saw palmetto hehe :)

mojko zobud sa do reality :) nic neni ako finasterid a uz nie nejaky priblbly extrakt .) ... neexistuje liecba androgennej alopecie

a ak tak nejako dufas ze to nebude androgenna a teda geneticka alopecia tak to lahko zistis.

ak ti vlasy padaju len na vrchnej casti hlavy ale nei po bokoch alebo v zadu tak sa jedna o androgennu alopeciu a teda mozes dat vlasom ze papa :)

vies nechcem aby si si zbytocne robil nadej a hladal marne na nete a pytal sa ludi a minal mrte penazi a pripadne si aj ohrozil zdravie ... tak totiz postupuje 90 percent muzov stracajucich vlasy ... niektore veci proste neovplyvnis ani keby si sa rozkrajal .. hold priroda je svina a ver ze v zalohe ma daleko mucivejsie zbrane ako androgennu alopeciu :) ... ale nic si z toho nerob :) my tu mrchu aj tak raz znicime :)

Marek_

ah sorryyy zabite ma :D toto fórum je neskutočne citlivé, nikde inde sa mi nestáva že mi to pošle viac krát...

Marek_

Ospravedlňujem sa že som to tu znova hodil, to omylom keď si dam obnoviť stranku ono to na tomto fore zároveň aj zopakuje posledný krok... :/

@Genesis
Hej o tamtých možnostiach som počul ale ešte som sa kním nedostal, teraz riešim to za kým ísť, aby mi povedal čo mi je... lebo mi nestačí zostať u odhadu že asi to je to dedičné... lebo stále je šanca že nie je, predsa nie každý kdo má plešatého otca dopadá rovnako, teda aspoň nie tak skoro.

K tomu finasteridu. Tomu sa rozhodne chcem vyhnúť, no a narazil som pred pár dňami na niečo zvané extrakt z saw palmetto, vraj to je s presne tým istým efektom ale úplne bez vedľajších účinkov, takže minimálne toto ešte skúšať budem, ale ako hovorím, potrebujem to prebrať s nejakým odborníkom a neviem sa ku žiadnému dopracovať.

@nyky, no na tieto veci moc neverím, skôr mám taký nestranný názor. Možno sa prikloním aj k tomu... len opäť zas dilema, nájsť ho a nájsť kvalitného a nie klamára

nyky20

x- krát napísal, že sa ostrihať jednoducho nechce. Nie každému to sedí a tiež poznám chalanov, ktrorí by sa nedali nikdy ostrihať. Tak mu prosím nedávajte podobné rady ... Kebyže ide o babu čo má dlhé vlasy a začali by jej padať, tiež by ste jej poradili, že je to dedičné nech sa ostrihá, že jej padať nebudú a že bude mať lepší pociť?? pochybujem ....

marek

Držím palce, dúfam ,že svoj problém čoskoro vyriešiš. A nenapadlo ti isť za nejakou ludovou liečitelkou? Nemám s tým osobné skúsenosti a možno na také veci ani neveríš . Mám známu čo mala problém akokeby lupiny ale ona mala také flaky po celej hlave a nič jej na to nezaberalo a tiež jej tvrdili, že všetky výsledky má dobré a išla za liečitelkou či niečím podobným a dala jej nejaké bylinky chvílku to pila a zmizlo jej to. Mohla to byt náhoda ale aj nie : ) Myslím, že jedna návšteva by stála za to.

Maros75

Marek---mozno to mas dedicne,mozno je to nejaka choroba v tele......
Zaten cas sa daj vystrihat na jezka ako 70% chalanov na ulici a uvidis........budes mat aj lepsi pocit.
Potom behaj po doktoroch z hlavou vzhuru :)

Genesis

to bude podla mna na 90 percent alopecia androgenetica a s tym mozes urobit akurat dve veci a obe su naprd :)

1. minoxidil - neucinne vyhodene peniaze
2. finasterid alebo dutasterid - ucinne ale vo vela pripadoch dost neprijemne neziaduce ucinky a casto ireverzibilne a zaludne pretoze clovek si ich tak lahko nevsimne ... neprijemne neziaduce ucinky su hlavne depresia a znizenie odolnosti voci psychickemu stresu a potom je to impotencia a znizenie libida vela krat ireverzibilne t.j. ze ani po vysadeni lieku sa libido neobnovy.

takze moznosti liecby su onicom ... ak ti niekto bude ponukat akykolvek iny produkt tak setri peniaze :) .. nic na svete ti tie vlasy nezachrani pokial mas v DNA ze ti maju vypadat :) ... hold bruce willis minul cely majland na to aby mu vlasy nevypadali :) - bohuzial nepomohlo .)

Marek_

Už sa začínam cítiť dosť bezmocný, pred pár dňami som bol zase na vyšetrení štítnej žľazy ale doktorka povedala že to u mňa nieje také zlé aby to niečo spôsobovalo, veď napokon ani lieky mi nepredpisuje lebo to je vraj v norme. No pýtal som sa čo s tými vlasmi, ona mi povedala že stým mi ani tá kožná nepomôže, čomu nerozumiem, že mám vyhľadať špecializovaný kadernícky salón, skúšal som hľadať ale ja vlastne ani neviem čo hľadám, na stránkach nemajú nikde napísané že majú nejaké poradenstvo ohľadne padania vlasov, len že predávajú nejaké prípravky.

Nevedel by niekdo poradiť kde takéto kaderníctvo nájdem? Oni väčšinou obmielajú len ženské padanie vlasov a na mužov kašlú, takže nemám predstavu kam to ísť skúsiť. Niekde v BA alebo okolí...

@bingham ísť dohola je tá absolutne posledná možnosť k akej by som pristúpil :)
@Rebeka, pozrel som na ten liek, ale ludia spomínajú vedľajšie účinky, a aj tak sa zdá že to je na iný typ padania vlasov.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Návšteva doktora kôli padaniu vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk