Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aky epilator??20pinziet??alebo 40???

Príspevok v téme: aky epilator??20pinziet??alebo 40???
BBella

ktory je lepsie???pisu,ze bezny pocet pinziet pri epilatoroch je 20 a je pre zaciatocnicky...a viac pinziet pre tie co su v tomto uz zabehane...???je lepsie si kupit so 40timi???rychlejsie ich vytrha a tym by to malo boliet menej...alebo nie???citala som ze pri 20tich pinzetach pomalsie vytrhava strojcek chlpky a tym to menej boli...no mne sa to nezda...

Miushka

Tak ja som si nedavno kupila epilator Philips taky cierny s fialovymi kvetinkami, stal cca 30 eur a neviem si ho vynachvalit..Vobec ma to neboli a trham s nim vsetko! Samozrejme trosku zarastaju chlpky, ale treba si najst cas a urobit piling a je po tom. Chcela som inak Braun, aj tu na zdravi, som sa docitala, ze je lepsi, ale predavacka v elektre mi povedala prave opak. Ked sa aj pozries na Braun a Philips a kuknes si tie pinzety, tak je lepsi ten, ktory ma pinzety po celej dlzke a nie iba dakde! takze si kup radsej ten 40 pineztovy, ak nie viac, ten 20 je slaby..

hmmmmmmmmmmm

mam Philips Satin Perfect.no ako som pisala, pri depilovani nemam pocit bolest ako z trhania, ale skriabania:-(.co sa tyka pinziet,mam dojem,ze nemaju dostatocny uchop,akokeby malo zvierali ten chlpok a urcite nechytia kratsie, su dostat aj take co neviem kolko mm chlpok chytia..takeze ked to vsetko vyrasta, tak musim pockat,ale pouzila som ho len par krat, a zasa ziletkujem:-(

BBella

este stale nie som rozhodnuta, niekto pise tak a niekto onak, docitala som sa na ofic.strankach epil. ze ten vyssi pocet pinziet je pre profesionalky...ale vobec nechapem ako to mysleli:) akoze profesionalky??kde ake???v salonoch??tam take daco nepouzivaju, asi mysleli, take zeny, ktore s epilatorom maju skusenosti a neboli ich to a su zvyknute...ale ako vravis ty, rychlejsie a väcsi pocet chlpkov, malo by to menej boliet....ja si to tiez myslim, ked budem citit kazdy jeden chlpok napr. tych 20 pinziet, malo by to viac boliet...ale tie s vyssim poctom su sakra drahe:(...

redline

Vies mala som aj predtym epilator eta a ten mal malicko pinziet a ti poviem ze s tym ma to bolelo ako fras... malo by to byt tak ze vyssi stupen ma rychlejsie otacky a asi to rychlejsie vytrhne a menej to boli ak je viac pinziet naraz berie aj viac chlpkov.. neviem lebo napr aj s pinzetou ked rychlo trhnem tak ma to menej boli.. ja som tiez dlho dumala aky no potom so narazila na ten za super cenu.. pred tym som mala vykukany nejaky braun s masaznymi gulickami ale ten bol drahy.. a toto sa mi zdalo fakt vyhodne lebo 60 ecok by som zan nedala ani keby bol pozlateny nasla som ho este na www.sat-elektro.cz za nejakych 688Kč.. len neviem ako je to s dovozom na sr.. ci nebude vysoke postovne

BBella

redline, mrkla som sa na ten tvoj, vyzera zaujimavo, som prekvapena, ze prave tuto znacku, o tej som vela dobre nepocula a ani zleho skor by som povedala, ze skoro vobec, viem, ze ma epilatory, ale malo kto prave eta epilator si kupil...ale nerobila som statistiku. snazim sa pochopit na co je viac pinziet, ci to nie je len biznis, alebo cim viac tym lepsie???ne som ista..staci si kupit 20 pinziet a dam na vyssi stupen a ma to....ci nie???nenormalne vydumujem...ale dobre si kupila, za super cenu a ked si s tym ty spojna tak...super super:)

redline

BBella ja ma ETA 3349 90000 Emagine je uplne obycajny len to ze ma 2 rady pinziet dokopy ich je 72, mas pravdu je jeden z tych drahsich normalne stoji okolo 60 ecok ale ja som si ho vykukala na HEJ:SK a tam ho mali ZA 27 eur, no nekup to:)) vydela som ho este aj na nejakej ceskej stranke takto paradne zlacneny ale uz neviem aka to bola.. treba skusit cez google.. ale poviem ti ze som si myslela ze bude trhat trocha lepsie. ked ma tolko pinziet ale aj tak niektore miesta musim prejt viackrat.. no na nezaplatenie je to ze ma to s nim fakt neboli.. ani oblast bikin.. co bolo predtym utrpenie:)

BBella

no super, teraz som uplne mimo...:) este stale hladam ten naj epilator pre mna, nechcem ziadne vymozenosti a ani funkcie ani to chladenie ci neviem co. a ani 50 eur nechcem dat, tak do 30 eur - su väcsinou len tie 20 pinzetove...mam jeden stary epilator ale ten uz nie je taky dobry, tusim som ho kedysi pred sto r. pouzivala a teraz som si myslela, ze som uz odhodlana to pouzivat ale uz nema ten vykon, dost vynechava chlpky...preto hladam novy, taky co nebude trhat ale vytahovat chlpky.
redline ty mas aky...???asi bol drahsi ked ma tolko pinziet,ze?

redline

ahoj:)
ja mam eta emagine ma 72 pinziet.. a poviem ti ze ja som neskutocna citlivka.. ale s tymto epilatorom ma to skoro vobec neboli...

BBella

dakujem za odpovede, rozhodnem sa pre 20 tie su trosku lacnejsie a ako pise "hmmmmm" da sa nastavit rychlost.a este "hmmm"...aky mas teraz philips????si s nim spokojna???

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aky epilator??20pinziet??alebo 40??? - Fórum - ZDRAVIE.sk