Bolest brucha

Príspevok v téme: Bolest brucha
parararam

Chcem vas poziadat o pomoc. Ide o to, ze asi dva dni som sem tam pocitovala mierne bolesti na pravej strane brucha, prenikajuce do oblicky (citila som ich hlavne ked som chcela vykonat velku potrebu). Dnes som chcela mat s priatelom pohlavny styk, a nenormalne to bolelo v podbrusku. Samozrejme sme okamzite prestali. Zobrala som tabletku a bolest prestala. Trochu mi to pripomina bolesti ake som mala, ked som mala zapal mocovych ciest. Bohuzial ich mam skoro kazdy rok. Neviete o co sa moze jednat? (Je velmi malo pravdepodobne, ze som tehotna, ale aj keby nahodou,o com neviem, bola by kvoli tomu taka bolest?) Chcela som ist na pohotovost, ale ked to prestalo, pojdem k doktorke neskor. Dakujem velmi pekne.

annieee

ja som mala nepravidelnu menstruaciu a bolelo ma brucho potom to prešlo, aj pol dňa mi nič nebolo potom zasa a tak sa to striedalo, ale pri pohlavnom styku tak to bolo na nevydržanie, podľa toho som usúdila, že asi vážne nie je niečo v poriadku a áno povedala som, že hlavne pri pohl. styku som mala bolesti.. dakujem ale už je to v poriadku :) tak aj ty sa skoro vylieč!

parararam

Tak mami sa asi opytam ci mam ist ku gynekologovi alebo obvodnej. Ak povie gynekolog, zakazem jej ist somnou no. Ale ak k obvodnej, myslim ze ma posle na moc, mozno aj krv. A ked nic nezisti, tak pochybujem ze mna by poslala na sono. A ked pojdem ku gynekologicke, ty si vravela ze ta to bolelo pri styku (tak som to pochopila)? Ci len proste ze v podbrusku? Lebo neviem ako jej to povedat...som myslela ze najprv sa jej spytam ci si mysli ze v mojom veku je pohlavny styk normalny alebo co. A ty sa vyliec skoro (ked uz nahodou nesi)

annieee

Nemáš začo : ) a nie sú to blbé otázky, ja ťa chápem , že máš strach :) mám 18 a prednedávnom som zažívala niečo podobné. Tak ja som najskôr nevedela, že čo to môže byť. Tak som išla k obvodnej, tá mi zobrala krv, ale v krvi nič nenašli. Potom ma poslala na sono, tam zistili, že mám niečo na vaječníku a musela som ísť prvýkrát ku gynekológovi. To bol strach :D. A bola tam aj moja mama, ktorá nevie, že už nie som panna. Ale doktor sa nič také nepýtal pred mamou, ale až pri vyšetrovaní sa ma spýtal na bolesti a ostatné podrobnosti – tak si mama myslí, že ma vyšetroval cez konečník :D. Ale, keď ty už chodíš gynekologičke, tak neviem, asi choď rovno k nej. Je to dosť pravdepodobné, že sa jedná o gynekologický problém, ja by som išla už rovno tej gynekologičke na tvojom mieste.

parararam

Menstruaciu zvyknem mam kazdy mesiac ale neprevidelnu, tak 4 dni sa mi to posuva...ale taku bolest som pri styku este nezazila. Mam ist najprv k obvodnej lekarke a ak by mi ta nic nezistila tak ku gynekologovi? Viem, mozno blbe otazky, ale mam strach. Mam 19 a mama vie ze nie som panna, ale mysli si, ze sex uz nemam (zas casto ho ani nemam) aj ked mam priatela uz veelmi dlho. A ku gynekologicke chodim este k detskej, lebo som mala davno problemy a povedala ze mozem u nej ostat. A teraz sa bojim ze ak by som povedala ze som chcela mat sex, ze na mna bude vrieskat ze tak skoro alebo co, sa trochu aj hanbim. A nechcem aby sa to mama dozvedela (strasna katolicka). Alebo jej iba povedat ze ma strasne bolelo v podbrusku? To ze to bolo pri sexe nemusim? Tak hlavne ze ku ktoremu doktorovi mam najprv ist?? Velmi ti dakujem

annieee

choď radšej, možno to bude tá cysta - to sa tak prejavuje (najmä bolesťami pri sexe) a mávaš pravidelne menštruáciu? .. alebo keď ti aj nič nezistí, aspoň budeš vedieť na čom si.. ale vážne tam choď

parararam

No len teraz sa uz citim, akoby mi dokopy nic nebolo. Mam ist k obvodnej doktorke ajtak, ze v sobotu som mala strasne bolesti??

blondula

z vlastnej skusenosti mozem povedat,ze aj z tehotenstva mozu byt fakt ze "neuveritelne" bolesti :-( ale radsej chod k lekarke na kontrolu,aby si nemala tu cystu alebo nieco ine....