Ach, ten facebook....hackari pomozte

alicka002

takze ano ma to zablokovane pred vsetkymi
nie je to moj priatel ani EXpriatel (a ani buduci priatel, myslim )ale je to byvaly najlepsi kamarat a neviem co sa s nim stalo jednoducho na mna nereaguje a nepredchadzala pred tym ziadna hadka ani nic. Len tak si zablokoval nastenku - a presne na tu nastenku som zvedava. Jednoducho obycajna sprosta ludska zvedavost :-) ale uz mi kamos slubil ze mi to zajtra pride odblokovat, takze ked budete chciet navod ako na to tak zajtra vam ho viem napisat :-)

mary-anne

nemusí to mať len pred tebou bloknuté, ale pred všetkými, proste nepotrebuje to ... a neviem, k čomu to potrebuješ, na čo to chceš riešiť :D

AdamKrt

Je na to taky postup. Postavis sa pred pocitac a do pocitacoveho mikrofonu musis 126 572x povedat bez toho, aby si sla na zachod:

- Facebook, facebook - ukaz mi nastenku uzivatela XY.

No a na 126 573-ti krat, je tam systemova chyba, ti napise error a nastenku ukaze. Ale pozor, musis to hovorit stale bez prestavky, lebo ak to prerusis, musis zacat od zaciatku pocitat.

lost

Podla mna je to takmer ucite nemozne :)

I ked na margo blokovania, to je vcelku blbost "blokovat" info ktoru nechcem aby 1, ci 100 ludi videlo.. Nema to zmysel :)

To ma asi taky zmysel ako tieto dvere :
4.bp.blogspot.com

polepetkova

No asi dotyčný vedel, čo robí, keď ju pred tebou blokol.. mala by si to rešpektovať.

Ani tebe by nebolo príjemné, keby si určité info úmyselne blokneš pred niekym a on bude zisťovať cestičky ako sa k tým info predsa len dostať.