Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyhraza sa mi zabitim

Príspevok v téme: Vyhraza sa mi zabitim
leito6233626

Dobry den

Chcel by som sa Vas opytat ze co mam robit ak sa mi vyhraza jeden chlapec az tak ze hovori ze ma zabije ked ma uvidi niekde hocikde vonku? Co mam podla Vas urobit?
Mozno by som mal ist na policiu a podat trestne oznamenie ale pokial ma nenapadol tak pochybujem ze s tim nieco budu robit.
Prosim poradte mi.

Dik

smajliQa

monika babika

tak tomu neuverim ani keby neviem co, niekto niekoho zabije a daju mu 500 eur pokutu? ty kde zijes v NY?

Monika_babika

povedz dakomu koho poznas ze sa ti vyhraza a na policii nic neurobia u nas jedneho sraca zabil muz a dali mu 500 eura pokutu

smajliQa

ak nemas dokaz, nahravku,sms, popripade nejaky list, tak s tym nic neurobis ked podjes na policiu,. oni zacnu konat az sa nieco stane, alebo ak su dokazy.
a ak sa ti len nevyhraza ale ta aj uraza, vtedy ho mozes udat za urazku, ale jedine co s tym zmozes bude to, ze mu pride pokuta vo vyske 16 eur.

alibi

oznam blizkym, ze kto sa ti vyhraza aby sa to vedelo. nepotuluj sa sama po nociach a nos si noz a kaser. a hlavne sa nedaj zastrasit myslim, ze chlapec si vymysla asi ma prebytok testosteronu.

Inn

Asi by som informovala rodinu najskôr - polícia ti ozaj nepomôze pokial ta neuvidí....hlavne nechodievaj sama von nikdy a nikam vzdy s niekym kamaratka - rodina a az pred dvere .... ak ho to drzí prejde ho to

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyhraza sa mi zabitim - Fórum - ZDRAVIE.sk