Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

odstranenie znamienka na tvari

hmmmmmmmmmmm

a laserom len ak je to klasicke znamienko, ja som mala podozrenie na zle znamienko, tak ho museli dat na histologiu, preto klasicke vyberanie.

hmmmmmmmmmmm

aj ja odporucam dobreho plast.chirurga-maju iny typ techniky sitia., mne odstranoval dve na chrbte, dve na bruchu a jedno na tvari a som spokojna, dokonca to na tvari mi musel robit az na 2 krat a mensia jazva ako na chrbte a tie su teda nic.plast.chirurgovia bezne odstranuju aj znamienka.je zname,ze normalny chirurgovia si s tym moc nedaju zalezat, preto som si vybrala plastickeho.

pipa 79

ja som mala znamienko dokonca na rozhrani pery a bola som na plastickej chirurgii v Pieštanoch , odstranovali mi ho laserom a jazvu nemam ziadnu. Na chrbate mi ho odstranovali na chirurgii, klasicke sitie a aj ked som si davala pozor, tak jazva zostala. Takze na tvar rozhodne plasticka chirurgia. Btw nebolo to az take drahe,myslim, ze do 35 EUR a z toho bol okolo 16 EUR vstupny registračny poplatok.

Deee

A tiež tam kde sa koza dost natahuje zvyknú byt väčšie jazvy, čiže ramena, kolena, chrbát, tam kde je menej natahovania sú aj menšie jazvicky, mne ostala na ramene po 0,5 cm znamienku asi 1 cm jazvicka a môžem byt ešte happy, že sa nehojila keloidom, po zahojeni bola jazvicka mala, ale časom kedže ruka je v pohybe sa natiahla na takúto centimetrovu

dada2222

tak poriesim toho plastickeho chirurga, nechcem mat dalsie jazvy, na tie predtym som si dala tatovania, ale tvar by som tak "poriesit" nemohla :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

odstranenie znamienka na tvari - Fórum - ZDRAVIE.sk