mám ísť ku gynekologovi ?

Príspevok v téme: mám ísť ku gynekologovi ?
k.i.k.a

Dobrý ďeň ..mam 15 rokov ..s priatelom sme spolu už rok a chceli by sme mať sex ..prvý krat sme použili 2 kondómy..zatial sme sa druhykrat este nemilovali ..lebo sa bojime..uz by som chcela aj ja nejaku ochranu ,..mame nepoviem ze uz som mala sex ..a bojim sa ist ku gynekologovy pre antikoncepciu ...neviete o nieco inom koli comu by som nemusela ist ku gynekologovy ?
dakujem

janekMY33

Podivaj ked sa citis dospela na sex tak musis bit dospela a povedat mame nech ide s tebou ku gynekologovi na antikoncepciu

kvietocek20

kocky s takymi problemami radsej navstivte odbornika a neliecte sa kadejakymi somarinami... a k tej hlavnej otazke... sexovat od 15tich.. boze.. kam tento svet speje... HAK v takom veku kedy sa dievca este vyvija vobec neodporucam.. a ked sa bojis sexovat naco to potom robis...

anka18

Už 3 roky mám sex s tým istým partnerom. obaja sme sa neliečili na nijaké pohlavné choroby. No posledný rok a pol sa mi každý mesiac vracia výtok. Ten výtok je hrudkovitý, biely niekedy hnedo-žltý a zapácha. Trvá tak 2 až 3 dni, v každomesačnom intervale. Pocitujem pri tom svrbenie. Inak ma to pri sexe vobec nebolí ani nič. Neberiem ATC ani nič podobné. Sex máme vždy s prezervatívom. A k tomu výtoku, mám ho plnú pošvu. Nepoužívam žiadne mydlá s parfumami ani nič podobné. Ku gynekologovi mam dosť daleko, tak sa pýtam čo mi može byť a čím to vyliečim aj bez lekára. Ďakujem

nnn

2 kondomy nepoužívajte naraz! Pretože jeden kondom môže ten druhý poškodiť.. a je to bolbosť.. jeden vás ochráni viac!!!! alebo si kup v lekráni pharmatex je to voľne predajný krém a zabranuje otehotneniu.. skús počkať na gynekologa do 16 rokov.... potom tam môžeš ísť bezprobémov... bez rodiča nemusí vedieť tvoja mama nič že si tam bola...a lekár ti predpíše antikocepciu.... len povieš že by si ju chcela....

ja som tak bola :) nikto o tom nevedel a mala som 16. a všetko prebehlo bez problémov :)