Kto má skúsenosti s IPL Remington?

kalcium

nemate niekto skusenosti zo zarastenymi chlpkami?chcela by som aj ja tento pristroj ale mam dost zarastenych chlpkov ci to pomaha aj na to.

aurorita

Viva to máš dosť ked píšeš že 50 percent chlpkov ti už vypadlo po 6 dnoch:D.Kdesi som čítala že že po prvom svietení môžeme prvé vypadnuté chlpky čakať aj o 2 týždne.A tuším že sa to má svietiť každé 2 týždne.Ja neviem ale asi to tiež kúpim,lebo dosť ludom to fakt zaberá,len je to trochu drahé,kúpim to asi na splátky,len potom zasa kupovať žiarovky...ale ked by mi to malo ozaj pomôcť tak tie prachy obetujem.Len by som rada aj vedela po akom dlhom čase budem mať pokožku úplne bez chlpov.

viva viva

Baby, takže momentálne je úbytok chĺpkov tak na 50%. Síce je to len necelých 6 dní od prvého svietenia, ale predsa sa niečo deje. Neviem či mám svietiť ďalej alebo čakať.Takže som tie zvyšné oholila a znova na nich "posvietila". Má niekto nejaké skúsenosti?????

viva viva

Ja som remington IPL použila pred 4 dňami (na pazuchy a bikiny). Nohy totiž depilujem klasickým depilátorom. Noooo..na bikinách len mierny úbytok chĺpkov cca do 5%. Pazuchy som včera oholila, ale v podstate nejakú zmenu som nebadala :-((((. Takže počkám ako píše výrobca...t.j. 7 až 10 dní. Na jednej stránke som čítala, že jednej babe začali chĺpky vypadávať na 8-mi deň. Určite vás budem informovať. Ak má niekto nejaké skúsenosti, prosím, dajte vedieť.

viva viva

Ja som remington IPL použila pred 4 dňami (na pazuchy a bikiny). Nohy totiž depilujem klasickým depilátorom. Noooo..na bikinách len mierny úbytok chĺpkov cca do 5%. Pazuchy som včera oholila, ale v podstate nejakú zmenu som nebadala :-((((. Takže počkám ako píše výrobca...t.j. 7 až 10 dní. Na jednej stránke som čítala, že jednej babe začali chĺpky vypadávať na 8-mi deň. Určite vás budem informovať. Ak má niekto nejaké skúsenosti, prosím, dajte vedieť.

aurorita

Fife to som aj ja teda zvedavá kedy príde to obdobie že sa bude stačiť svietiť raz za 3 mesiace.Kolko percent chlpov už máš fuč?:o)