Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Partacka do diety/cvicenia od 18.7.

bruško1

tak nič baby ?? kašlete na to tak aspon tie čo sme ideme dufam na to :) a poriadne veríme si a konečne skocujeme s kg navyšše

Vanessa_ness

Nasla som zaujimavy clanok, tu je najdolezitejsia cast:

Beh je aeróbne cvičenie, čo znamená, že vaše telo pri tomto cvičení spaľuje energiu. Je však dôležité bežať rovnomerne a dlho - nie príliš rýchlo ani príliš pomaly. Je v poriadku, ak spomalíte na rýchlosť joggingu a potom zrýchľujete až do behu. Takýmito intervalmi pomôžete vášmu telu spaľovať viac tukov.

Pri plánovaní behu by ste sa mali zamerať na dva dlhé behy týždenne s kratšími behmi medzi tým. Ak „zabehnete“ približne !!32!! kilometrov za týždeň, naštartujete tak seriózne znižovanie hmotnosti. Ak bežíte 60-75 minút, vaše telo prestane spaľovať tuk a bude využívať tuk uložený v tkanivách.

Vanessa_ness

Baby, vsetky ste vitane, akurat uz riesime nejaku spolocnu komunikaciu s Bruskom 1, dame Vam vediet. Ja akurat zostavujem cvicebny plan, ak mate dobre skusenosti, sem s nimi. Myslim, ze beh by mal byt zakladom.. A tiez pravidelnost a idealne kazdy den sa hybat. Tesim sa na tipy (idealne ak by to slo bez driny ;)

Vanessa_ness

Baby, ja sa prvy den drzim!! Co vy? Spravime si teda skupinku na FB alebo ten gmail?

Este rada: pred dlhsim cvicenim je dobry carnitin - ja som citila vacsie vysledky a omnoho viac sa potim, snad nie len pseudoefekt ;)

smajliQa

katusssska

radsej normalnu veceru, ktoru ti pripravia v kuchyni, ako ovocie. ovocicko by sa malo jest maximalne na olovrant, nie na veceru. obsahuje cukor. aj ked prirodny, ale nestihnes ho spalit do vecera.. :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Partacka do diety/cvicenia od 18.7. - Fórum - ZDRAVIE.sk