10 rocne dievca a melir

Kitti

no podla mna je to tiez skoro. ja som mala v 15tich prvu farbu. je pravda, ze vsetko ide teraz do predu, ale v 10 melir to je skoro.

smajliQa

ja som si prvy krat dala farbu na vlasy v 14tich, teda bol to sampon, farbu nepouzivam, a citila som sa strasne cool, a teraz si tukam do cela, ze naco to??? je to des.... v 14ke, skor nie...
take 10 rocne dieta sa nema ani komu pacit, ani nema urcite problemy s vlasmy, a ani urcite netrpi komplexami aj keby bola risavka....
a ak chce byt in a cool tak su aj ine moznosti... super moderne oblecenie a podobne. ja by som svojmu dietatu nedovolila ani tetovanie a ani piercing, aj ked sama jeden mam v pupku,,, davala som si ho az ked som mala 22..

hviezda01

sureves-ja nechcem davat dcere melir,a ani by som jej ho nedovolila,keby aj ako chcela,tiez sa mi to zda byt skoro,a zdielam kazdy nazor,ktory tu bol napisany....len som chcela vediet,ci som ja staromodna,alebo ci to oni prehanaju...a vidim,ze suhlasite so mnou...-)...to dievca je jedinacik a od dobroty uz nevie,co by si vymyslela...

hmmmmmmmmm

nechutne. o par rokov to bud 9 potom 8 rocne dievcata?vsak to je chore.s melirom ma cas aj do 17 tky a aj neskor a depilator tize!a tiez si myslim,ze ked tak skoro zacinaju s takymito procedurami, tak v najvacsej puberte nebudu vediet co so sebou!skazena generacia..ble.

jankaaaaaaaaa

ja by som svojej dcere urcite ani ten melir nedovolila ani keby neviem ako chcela. je to chore, taka vychova deeti, ked uz take mlade dievcata sa takto chcu skraslovat a obleikat sa ako dospele zeny. je to neprirodzene

sureves

nedavaj dcere ziaden melir kym ta o to neprosi....bud rada ze ma este ine starosti....pokial nechces mat dceru, ktora ti v 14 pride s cerveno-fialovymi vlasmi a cez prepiercingovanu papulu zahlasi, ze si ide vyholit polku hlavy.....naco ju do toho nutit.....

blondula

tak depilator mi este pride v pohode,i ked zaryjem v minulosti,ja som este asi ani chlpi nemala :DDD vlasy si este nefarbi,mas cas.....