Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest v krizoch

Príspevok v téme: bolest v krizoch
selo

zdravim, potrebujem poradit. Uz dhlsie ma trapila bolest hrdla bez dalsich priznakov asi tak 2 tyzdne, napriek tomu som pokracoval v praci az pred 4 dnami ma polozili vysoke teploty a citil som sa strasne zle. Urcite nejaky zapal. Zacal som brat antibiotika, vsetko sa zlepsilo, aj kasel ubuda a odkasliavam, akurat ma boli chrbat v oblasti krizov nad poslednym chrbtovym stavcom. Co to moze byt? mozte mi poradit?
Na moci ziacne anomalie nevidim, ani zmena farby, ani krv, ani nadmerne mocenie. Horucku takisto uz nemam iba kasel ktory uvolnuje hlieny. Antibiotika beriem 3 dni. Dakujem za rady

hmmmmmmmmm

no mna by napadla ako prva pyelonefritida, zapal oblick.panvicky,ale to by boli aj ine priznaky, by si mal bolest brucha ,ktora by vyzarovala do chrbta,bolestive mocenie, teploty,ktore vsak mozu byt maskovane moment.antibiotikami.ak sa to nezlepsi do dalsich 3 dni, tak sa porad s lekarom, kedy mas kontrolu?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolest v krizoch - Fórum - ZDRAVIE.sk