Sloboda zvierat

Príspevok v téme: Sloboda zvierat
smajliQa

ahoj,,, vie mi niekto poradit???
pisala som uz dva maily na slobodu zvierat, nikto mi neodpisuje, a ked som tam volala, povedali, ze prave nemaju cas, ze mam napisat mail. to co je ,??? ach..

moj sused mal doma 8 psov, uz ma len 6 lebo dva zomreli od hladu, neviete si rpedstavit ake je to hrozne pocut tych psikov plakat.
ja uz ich nevladzem krmit ... sem tam im nieco hodim, ved ich je predsa 6, a ja mam tiez svojich dvoch psikov,...
ved to sa neda.. a najhorsie, ze sa zacinaju bit, lebo su hladne.. a ta najstarsia ich tak bije a a kuse, ze pminule malo to najmensie steniatko celu krvavu hlavu, a osleplo na jedno oko. potrebujem tych psikov dat do utulku, vie mi niekto poradit,? prosim!!!

nenavidim takych ludi!!!!!

Slobodna

Myslíš, že im bude v útulku lepšie? Konkrétne Sloboda zvierat, o takýchto inštitúciách som už dávno stratila ilúzie, kedysi som tam nosila vodítka, obojky, stravu a oni to vôbec nedávali tým psíkom ale predávali. Mimochodom v našej krajine sú také "skvelé" zákony... jednať môžu len na základe nejakého dôkazu- fotky, video. A je evidentné, že ťa majú čao, resp. tých, pre ktorých tu majú byť. Ani sa im nečudujem, kedysi som si chcela taký útulok zriadiť a viem, čo to obnáša. Naša krajina nepomáha tým, ktorým pomôcť treba, práve naopak, hádže polená pod nohy tým, ktorí im chcú pomôcť, čiže aj toho najväčšieho filantropa to rýchlo prejde.

smajliQa

ahojte,,,, kedze poslednych par hodin som na Sk, tak vsetko teraz bude riesit moja mamca, tak mozno ju aj v telke uvidite ,,, neviem :)

pap

lost

Idealne riesenie by bolo, ak by niekto zamenil tych psov za 6 RTW.. a majitel ked si rano pojde po postu... ajeje... to by byla podivana :)

smajliQa

bingham, to som neskusala, myslis ze mam sancu?? ked ja uz som volala a pisala do tolkych utulkov a karantennych stanic, a este aj na tu veterinarnu spravu, ze ja uz som uplne v koncoch, neverim tomu, ze takto to tu moze chodit...

bingham

to je dobry buzerant...siestich psov ma doma...a nevie sa o nich starat...ked ho nabuduce stretnes...tak mu jednu drbni...

necital som to tu cele...skusala si polianky ???...

smajliQa

jajka

tie zvieratka su u majitela, ja mam len jedno, to co osleplo na jedno oko, lebo som nemala to srdce ho tam nechat, kym ho zmasakruju uplne. je to hrozne..
to malinke steniatko je take vdacne, keby si ho videla.. ach...

idem pisat tam, kam si mi poradila.

jajka001_

skus okresnu veterinarnu správu

www.suchozemska-korytnacka.unas.cz

TRETIA ČASŤ

ORGÁNY OCHRANY ZVIERAT

§ 29

/1/ Orgánmi ochrany zvierat sú

a) Ministerstvo pôdohospodárstva Slovenskej republiky (ďalej len "ministerstvo")
b) štátna veterinárna správa
c) okresné veterinárne správy

/2/ V pôsobnosti Ministerstva obrany Slovenskej republiky a v pôsobnosti Ministerstva vnútra Slovenskej republiky plnia úlohy ochrany zvierat veterinárna služba Ministerstva obrany Slovenskej republiky a orgán veterinárnej starostlivosti Ministerstva vnútra Slovenskej republiky

jajka001_

smailiqa, ten majitel ich uz nema u seba? mas ich ty? ci ako to je? lebo ak dojdu k nemu ze idu mu zobrat psov, ved to nemozu. to treba hlasit na policii taketo veci nie? alebo na nejakej inej institucii, ktora ma na starosti zvieratka, lebo sloboda zvierat je len utulok. ale mohli ta tam nasmerovat kam mas poslat oznamenie.ked ti to nedvihaju na Slobode, skus zavolat na policiu a opytat sa kam smerovat oznamenie o tyrani zvierat.