Persen

Zlatful

Mne Persen zaberá, som pokojnejšia, ale drieme sa mi od neho aj cez deň a to v práci nie je dobré. Viac sa mi páči SEDATIF PC, ten nemá tieto vedľajšie účinky a pomáha ihneď.

brunuska

maju upokojujuci ucinok-a ak si velmi unavena tak po nich aj zaspis-ale kludne si ho mozes davat aj cez den-aj pred spanim.

madlen

dobre ranko.a nie je nahodou na spanie?aj Deprim,co som kupila v lekarni je na bylinnej baze a lekarnicka povedala ze je na spanie.potrebovala by som len na upokojenie a nie na spanie.ako tieto bylinne upokojujuce tabletky vlastne funguju? je v tom rozdiel ci je na spanie alebo na upokojenie,protidepresivy,alebo je to zakonite prepojene?

brunuska

Persen je bylinny pripravok-vlastne taka zmes bylinniek na upokojenie-ma take ukludnujuce ucinky-je to vcelku to iste ako bylinne cajiky na ukludnenie take vsetko v jednej tabletke.neviem-dlhodobo som ho neuzivala,ale bola som s nim spokojna.

zu.do

Dobre rano. Ja som ho pouzivala a sem tam ho este pri nervozite ci pri uzkosti pozivam. Zacala som ho pouzivat pri skuskach na lekarine. Na ukludnenie mi to pomaha. No myslim ze viac mi to pomahalo zo zaciatku. Takze moj zaver..Myslim, ze je to v prvom rade dobre placebo.Ale preco si ho nedat ked pomaha. No ako som spominala. Cim dlhsie uzivate, tym menej posobi a davate si ho viac.Dobre su caje. Hlavne třezalka- myslim, ze to je lubovnik bodkovany. a rozne caje na \\\"spanek a nervy\\\" Nech sa dari. A psychika je silna vec, tak ju treba vyuzivat pre svoje dobro a nepostavit ju proti sebe.

zu.do

Dobre rano. Ja som ho pouzivala a sem tam ho este pri nervozite ci pri uzkosti pozivam. Zacala som ho pouzivat pri skuskach na lekarine. Na ukludnenie mi to pomaha. No myslim ze viac mi to pomahalo zo zaciatku. Takze moj zaver..Myslim, ze je to v prvom rade dobre placebo.Ale preco si ho nedat ked pomaha. No ako som spominala. Cim dlhsie uzivate, tym menej posobi a davate si ho viac.Dobre su caje. Hlavne třezalka- myslim, ze to je lubovnik bodkovany. a rozne caje na \\\"spanek a nervy\\\" Nech sa dari. A psychika je silna vec, tak ju treba vyuzivat pre svoje dobro a nepostavit ju proti sebe.