Strasne ma to ponizuje :((

Príspevok v téme: Strasne ma to ponizuje :((
Monika_babika

Moj priatel je strasne zo mna nervozny aj ked nic neurobim vybija si na mne zlost nadava mi do kur... pic... atd sto-krat som mu vravela nech s tym prestane ze ja mu nenadavam kazdy mi hovori ze sa mam rozist a vravi ked si kupime vlastny byt tak ma dobyje newiem co mam robit milujem ho strasne viem ze aj on mna ani sa odomna nepohne kvoly nemu som stratila skoro vsetkych kamaratou :(((

rew

Monika_babika> tak ho milujes alebo nie? :) a tiez by ma celkom zaujimalo ako si sa ocitla v Rakusku s frajerom nastahovanym k tebe (zvedavost..:)) No v kazdom pripade, nehovor mi ze si taka zufala, ze by si si na krk vesala takeho magora len kvoli tomu aby si mala pri sebe nejakeho chlapa.. ;) a este v 16-tich..
Ci robis v niecom chybu aj ty, alebo nie, to by ste si mali cim skor vydiskutovat, ale ak to bude rozhovor typu:
-Preco mi nadavas? -Lebo si strasna krava.
..tak nemas co riesit. Ja mam od istej doby pravidlo ze ked ma chlap posle do pi.. , tak idem.. a cim skor, tym lepsie..

cica987

Len taka technicka otazka zo zvedavosti.. hovoris ze mas 16 rokov, zijes v Rakusku a tvoj priatel sa k tebe nastahoval.. co v 16 robis v Rakusku, samozrejme ak tam nezijes od narodenia, a co tvoji rodicia??? kde su oni?? co je s nimi?? a nevadi im ze v tvojom veku byvas s priatelom a sprava sa k tebe tak ako sa sprava?? a kolko ma tvoj priatel a co robi??

blondula

jaaaj Rakuusko :P .... no,ja by som ho poslala do riti! a bez pardonu ! to ma teda riadnu drzost a to sa este aj k tebe nastahoval !!! dufam,ze to neni tvoj sef,lebo skoro vsetky Slovenky v zahranici takto zacinaju.paktuju so sefom,maju robotu,byvanie a zacnu sa niektori spravat ako svine !! aj moja kamoska tam dopadla a konecne dostala rozum a ho dokonca aj udala na policii,lebo sa jej aj vyhrazal nozom.najlepsie na tom bolo to,ze tam sa dozvedela,ze uz nozom napadol jednu tehotnu zenu :DDD a to kvoli tomu,lebo po 3 rokoch zistila,ze jej muzik si chodieval uzivat do privatov co ona chodievala na Slovensko a dala mu kopacky :DDD hm....

Monika_babika

Ja ho vlastne ani uz nemilujem ale som na nom tak zavisla a v skurvenom rakusku sa neda najst normalneho bud je pekny a podvadza bud je skaredy je to rakusan abo este ty postihnuty ale mozno je to aj moja vyna ze je taky rozculeny newiem mozno robim v dacom chybu lebo ked som ho spoznala rok bo uplne moj sen a potom jak sa ku mne prestahoval tak je to jak horor dajak bolo dajak bude ale tak to dalej ist nemoze ved boze mam 16 a som doma zavreta :(

rew

Monika_babika> vidim to na tri moznosti: 1. si masochistka a robi ti to dobre, preto si este stale s nim. 2. Robis si z nas srandu. Tretiu moznost nebudem rozpisovat lebo aj ked to nemyslim v zlom, mohla by si sa urazit. Ja viem ze laska nasadzuje cloveku ruzove okuliare ale co je vela, to je vela. To si sama seba fakt ani trochu nevazis? To ze sa od teba ani nepohne este neznamena ze ta miluje.. pri sobasi sa zvykne slubovat nie len vernost ale aj ucta. A clovek ktory svojmu partnerovi vulgarne nadava si ho len tazko moze vazit. Nenahovaraj si ze to bude lepsie, ze sa zmeni.. nebude! A ak sa zmeni tak len k horsiemu. Kasli nanho kym mas este nejakych kamaratov lebo ti to raz dojde a zostanes sama.

jaanna

nechapem,preco mu to dovolis-rozid sa s nim zavcasu....,si este mlada...a maj svoju hrdost....Dokedy chces znasat z jeho strany takyto "prejav "lasky...???Nechapem....Spamataj sa!!!!!

Alfiik

ja som si toto prezil tiez, ale zdruhej strany. Vies urcity cas to cloveka mrzi, snazi sa to riesit, bohuzial takyto ludia to maju v povahe a ked nebudes ty po jeho boku ale dalsia ktoru bude mat "rad" tak sa to bude opakovat. pouvazuj co vlastne od vztahu ocakavas, logicky by si mala dojst k tomu ze urcitu uctu a respekt. Mne to trvalo dost dlho, chvala bohu dostal som sa skor z tho ako by boli nejake tuhsie zavazk. sice mi ten clovek z pociatku chybal aj sme obnovyli kontakt, zacali sa stretavat, aj nieco viacej, ale uz som naozaj zistil ze mu nejde o to byt vo vztahu stastny, pomahat si, uzivat spolocny cas ale len troska zvysovat svoje ubohe sebavedomie na ukor niekoho druheho. drzim palce a bud rozumna ;)

Quaovid

Hmm a v com je problem ? Milujete sa, sem tam ta bude mlatit, budete mat deti, tie tiez dostanu poriadne sme tam, aby sa nepovedalo. Vzdy ti povie, ze to uz neurobi a potom znova to iste, proste kolobeh lasky... Je stale s tebou, cize verim tomu, ze je aj chorobne ziarlivy a preto nemas kamaratov. Poslat kade lahsie, ak bude problem okamzite volat policajtov... ALEBO si znic cely zivot, trap sa jak sprosta, nechaj sa mlatit, svoje deti nechaj mlatit, var mu per mu, bude jeho otrok a fackovaci panak do konca zivota. Niektorym sa aj to lubi XD